דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  השוטרים סייעו לנוסעים
מחווה לחג של משטרת הגבולות לזוג קשישים: חסכו מהם ירידה לחוף להחתמת הדרכונים * החוק מחייב ישראלים המגיעים לנמל חיפה לצאת מהטרמינל גם אם הם מבקשים להמשיך בהפלגה * זוג קשישים מנתניה קיבלו שירות מיוחד מבקרי הגבולות
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[08/04/2007 08:57:03] השוטרים סייעו לנוסעים
מחווה לחג של משטרת הגבולות לזוג קשישים: חסכו מהם ירידה לחוף להחתמת הדרכונים * החוק מחייב ישראלים המגיעים לנמל חיפה לצאת מהטרמינל גם אם הם מבקשים להמשיך בהפלגה * זוג קשישים מנתניה קיבלו שירות מיוחד מבקרי הגבולות

הני וסידני כהן, בני 90 מאזור נתניה, זכו אתמול ליחס מיוחד משוטרי הגבולות בנמל חיפה, אשר עלו על סיפון האוניה "רויאל איריס", ניגשו לתאם של הנוסעים הקשישים והחתימו את דרכונם בחותמות כניסה ויציאה מישראל.

הני וסידני כהן, בחרו לבלות השנה את כל חופשת הפסח על סיפון אונית הפאר. הם יצאו להפלגה ערב ליל הסדר ושבו אתמול עם מאות נוסעים מרוצים לנמל חיפה. אולם בעוד ששאר הנוסעים ירדו לחוף בחזרה לבתיהם, ביקשו זוג הקשישים להמשיך את חופשתם בהפלגה נוספת ליעדים אחרים עד לאחר החג השני.

על פי החוק, נוסעים ישראלים המגיעים לנמל חיפה, חייבים לרדת מהאוניה גם אם בכוונתם לשוב ולהפליג באותו היום.

עובדי חברת "מנו ספנות" שידעו על רצונם של זוג הקשישים להמשיך בהפלגה, הורו להם שלא לארוז את המזוודות ולרדת לחוף עם שאר הנוסעים אלא להישאר בחדרם. נציגי החברה פנו למשטרת הגבולות בנמל חיפה והסבירו להם את המצב המיוחד אליו נקלעו זוג הקשישים וביקשו למנוע מהם את הטרחה שבירידה לחוף, המתנה ממושכת באולם הנוסעים ועלייה חוזרת לאוניה.

במשטרת הגבולות בנמל חיפה, גילו הפעם נכונות ללכת לקראת הנוסעים ולא "לקלקל את אווירת החג". השוטרים נטלו עמם את החותמות לאוניה וביצעו את ההליך של כניסה ויציאה מבלי להטריח את הנוסעים.

דובר חברת "מנו ספנות" יובל פלג ציין לשבח את היענותם של שוטרי משטרת הגבולות לבקשת החברה לסייע לנוסעים.חזרה לדף הראשי