דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  המשך פרויקט טנק המרכבה
חברי וועדת חוץ ובטחון בכנסת קוראים לשר הביטחון והרמטכ"ל לדאוג להמשך הוצאת ההזמנות כדי לשמור על פרויקט המרכבה סימן 4
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[24/03/2007 20:22:58] המשך פרויקט טנק המרכבה
חברי וועדת חוץ ובטחון בכנסת קוראים לשר הביטחון והרמטכ"ל לדאוג להמשך הוצאת ההזמנות כדי לשמור על פרויקט המרכבה סימן 4

כמעט כל חברי ועדת חוץ וביטחון של הכנסת, תומכים בהמשך פרויקט טנק המרכבה סימן 4 והם מבקשים משר הביטחון ומהרמטכ"ל לדאוג להמשך ההזמנות כדי לשמור על הפרויקט.

ח"כ יתום (העבודה), יו"ר ועדת המשנה לתפיסת הביטחון ולבניין הכוח של צה"ל בועדת חוץ וביטחון בכנסת סבור כי " לקו הייצור של טנק המרכבה, יש חשיבות אסטרטגית לביטחונה של מדינת ישראל ויהיה זה משגה חמור לוותר עליו".

ח"כ יובל שטייניץ (ליכוד), הצהיר כי "אסור לפגוע בפרויקט" והבטיח להעלות את הנושא לדיון בוועדה ולזמן אליה את ראשי מערכת היבטחון. ח"כ עתניאל שנלר (קדימה) הבטיח לפעול בוועדה להמשך הפרויקט וכך עשו גם חברי הכנסת) מתן וילנאי( העבודה), יוסי ביילין (מרצ) אברהם רביץ, (יהדות התורה) משה שרוני (גיל) צבי הנדל (האיחוד הלאומי- מפד"ל) וישראל חסון (ישראל ביתנו).

ח"כ יעקב מרגי, יו"ר סיעת ש"ס אמר כי סיעתו תתמוך בכל הצעה שתבטיח את המשך קיומו של פרויקט המרכבה.

ח"כ אפי איתם (האיחוד הלאומי- מפד"ל,) אמר כי לדעתו על צה"ל להצטייד בנוסף לטנקי המרכבה גם ב"נמר"- כלי רכב משוריין, המבוסס על המרכבה והמיועד להובלת לוחמים בשדה הקרב.

יובל פלג, יועץ התקשורת של פורום יצרני טנק המרכבה מציין כי בנוסף לחברי ועדת חוץ וביטחון, הביעו את דעתם בעד המשך פרויקט המרכבה, השרים: אלי ישי, "פואד" בן אליעזר,שלום שמחון, יעקב אדרי וגדעון עזרא, שהבטיחו גם הם לסייע בהמשך קיומו של ה"פרויקט הלאומי" החשוב לייצור טנקי המרכבה.

אלי יפה, יו"ר איגוד תעשיות המתכת והחשמל בהתאחדות התעשיינים, אמר בתגובה לתמיכתם של חברי ועדת חוץ וביטחון והשרים בתוכנית המרכבה, כי התעשיינים מודאגים מכך שצה"ל מעכב הזמנות חדשות לייצור טנק המרכבה ודוחה את קבלת ההחלטה על המשך ייצור טנקים חדשים.

"התעשייה איננה יכולה לחכות. זה איננו מצב בריא. חוסר הוודאות פוגע בתעשייה, בתשתית הטכנולוגית ובמו"פ. אנו מקווים שראשי הצבא ימלאו את ההבטחות וההזמנות יחלו לזרום לתעשייה" אמר אלי יפה..
חזרה לדף הראשי