דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  שפובאלוב ב"קפה וינאי"
בבית ההורים ע"ש אניטה מילר כהן שיחזרו אווירה וינאית לרגל חנוכת הבניין המשופץ ויבגני שפובאלוב סחף את האורחים בשירה וריקודי ואלס
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[15/03/2007 19:23:26]  שפובאלוב ב"קפה וינאי"
בבית ההורים ע"ש אניטה מילר כהן שיחזרו אווירה וינאית לרגל חנוכת הבניין המשופץ ויבגני שפובאלוב סחף את האורחים בשירה וריקודי ואלס


יש וותיקים שעוד זוכרים ומתגעגעים לבתי הקפה המפורסמים של וינה עם השטרודל, הואלס והתלבושות המיוחדות. למענם, שיחזרו בבית ההורים ע"ש אניטה מילר כהן שברמת חן את בית הקפה המפורסם לפרטי פרטים ואף הביאו את זמר האופרה יבגני שפובאלוב להנעים את זמנם של האורחים.

בית ההורים המכונה ה"בית האוסטרי" שמרבית דייריו הם יוצאי מרכז אירופה, עבר שיפוץ והרחבה ולרגל פתיחתו המחודשת, הוחלט להעניק לדייריו ולאורחים אווירה של פעם. את פני הבאים קידמה "תזמורת וינאית" בתלבושות ופאות של השנים שלפני המלחמה, עוגות ובלינצ'ס חולקו לאורחים שהעלו זיכרונות והשפה הגרמנית הדהדה במקום לצידה של העברית. אפילו נספח התרבות של שגרירות אוסטריה בישראל לא החמיץ את האירוע שהזכיר לו את הבית.

את הקטע התרבותי העניק זמר האפרה יבגני שפובאלוב שריגש את המשתתפים באירוע בשיריו. מקהלת דיירי בית ההורים תרמה את חלקה לאווירה העליזה ורבים מהאורחים והדיירים הצטרפו לריקודי הואלס.

חגי גולן, מנכ"ל חברת מעונות הורים של ארגון יוצאי מרכז אירופה, ברך את דיירי המקום והאורחים. יו"ר הוועד המרכזי של יהודי אוסטריה בישראל מר גדעון אקהאוז הודה על המחווה של "שיחזור האווירה האוסטרית" ויו"ר הדירקטוריון של רשת מעונות אירופה ישראל, מר אילן רומן, ברך בשם ההנהלה הציבורית של החברה המפעילה את הרשת של בתי ההורים ברחבי הארץ.

יובל פלג, דובר בית ההוריםמסר כי במקום המחודש 130 דיירים מהם 85 בדיור מוגן, הכולל יחידות דיור של 1.5 ו-2 חדרים מאובזרים במיטב השכלולים והבנויים כיחידות אוטונומיות. בבית גם 36 דיירים במחלקה סיעודית, שעוצבה ונבנתה עם מיטב השירותים הדרושים לטיפול בדיירים סיעודיים. הבית כולל אגף תומך שבו מקום ל-9 יחידות דיור.

בית ההורים שוכן במיקום מרכזי ושקט ברמת חן, בקרבת הפארק הלאומי ברמת גן, מקיים פעילות תרבותית וחברתית עשירה כולל קונצרטים קאמריים, הצגות והרצאות בנושאים שונים.

חזרה לדף הראשי