דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  בטירת כרמל החל לפעול " בנק חדש
משקיעים " שעה" ומקבלים "שעת עבודה " בנק החליפין הקהילתי מאפשר לקבל תמורה להשקעתך בפעילות שאתה זקוק
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[19/02/2007 17:53:21] בטירת כרמל החל לפעול " בנק חדש
משקיעים " שעה" ומקבלים "שעת עבודה " בנק החליפין הקהילתי מאפשר לקבל תמורה להשקעתך בפעילות שאתה זקוק

בעבר, היה נהוג סחר חליפין בסחורות . בימינו שיכללו את המושג והפכו אותו ל"בנק חליפין"קהילתית. העיקרון פשוט – אתה תורם שעה מזמנך למשל לסייע לילד בלימודים ומקבל בתמורה שעה של תיקונים בבית , שיעור במחשבים או תספורת.

תופעת " נק חילופי השעות" הגיעה לטירת כרמל. במסגרת זו , יכולים כל תושבי העיר , קטניםוגדולים , ותיקים ועולים חדשים , חילוניים ודתיים להצטרף למסגרת ה"בנק " ולהחליף " שעות עבודה".

מנהלת " בנק הזמן " , העובדת הקהילתית בעירייה שלומית בגון , אומרת כי עיקרון החליפין הוא יחידת זמן של שעה ולא הערך הכספי של החליפין.כך למשל, יכול אדם לתרום שעה של שיעור פרטי שערכו כ – 70 שקל ולקבל בתמורה שעה של תיקונים שערכה כ – 200 שקל.

כל אדם נותן מסגרת זמן המתאימה לו, משעה אחת בחודש ועד ארבע שעות בשבוע. פעילות החליפין מתבצעת בבתי החברים ב"בנק ". כדי להצטרף לפרויקט יש למלא טופס קבלה ובו פירוט השירותים שהמצטרף נותן והשירותים שברצונו לקבל. לאחר ראיון אישי אצל " מנהלת הבנק ", מתחיל הבנק לבצע את הקשרים בין הלקוחות.

דובר העירייה יובל פלג מסר כי ב"בנק הזמן" של עיריית טירת כרמל אין כרטיס אשראי אבל המנהלת שלומית בגון מבטיחה צ'ופרים אחרים כמו: פעילויות חברתיות לחברי הבנק ועוד.

בשבוע הראשון של פעילות הבנק שפתוח כל יום בשעות העבודה של העירייה , כבר התקבלו פניות של אנשים המבקשים ללמוד שפות , לבצע תיקונים בבית , לבשל , לאפות ועוד.

כמו בכל בנק גם ב"בנק הזמן " פועל מוקד טלפוני שמספרו 8573232 – 04 , טלפון שנענה ישירות על ידי מנהלת הבנק . זה מה שנקרא " שירות אישי של המנהלת".

לפרויקט שותפים עיריית טירת כרמל, היחידה לעבודה קהילתית במחלקה לשירותים חברתיים, מחלקת הנוער המתנ"ס , עמותת עיר מתנדבת נוער והקרן הקהילתית בטירת כרמל.חזרה לדף הראשי