דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  הוקרה לחברות התורמות לקהילה
בשנה החולפת התרחב מעגל העסקים המעורבים בטירת כרמל בפעילות למען הקהילה
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[18/02/2007 17:39:40] הוקרה לחברות התורמות לקהילה
בשנה החולפת התרחב מעגל העסקים המעורבים בטירת כרמל בפעילות למען הקהילה

מה משותף לבניית בוסתן במעורבות הורים, חוגים למחוננים במכללת גורדון, עריכת ספר זכרונות דיגטלי לדיירי מרכז יום לקשיש וחונכויות במועדוניות? התשובה: עסקים גדולים בטירת כרמל המעורבים בפעילות למען הקהילה, חלקם כבר ארבע וחמש שנים.

באירוע שיזמה הקרן הקהילתית יחד עם ראש העיר, חולקו תעודות הוכרה לחברות אינטל, אלביט,אמדוקס, ביוסנס, חישולי כרמל, נטויז'ן קוולקום ושורש על תרומתם לקהילה.

צוות על"ה עירוני מלווה את הפעילות זו השנה השלישית. בצוות חברים – עתר רזי-אורן, מנהלת הקרן הקהילתית, יורם זיו- עוזר ראש העיר, הלה אופיר- רכזת על"ה צפון בציונות 2000 וצלילה פרנקל פרסיקו- מנהלת המרכז לפיתוח ההון האנושי, מרכז צעירים. על כולם מנצחת, ענת ראובני, רכזת עסקים למען הקהילה, מי שגדלה וחיה בעיר.

ראש העיר טירת כרמל , אריה פרג'ון ברך את העסקים המעורבים בצורה קבועה ושיטתית בעשייה. יוקי גיל, יו"ר הקרן הקהילתית והבעלים של מפעל שורש הזמין את עמיתיו, בעלי עסקים נוספים להצטרף למעגל העשייה. הוא סיפר על החויות שהוא חש כתוצאה מהמפגש שלו ושל עובדים בחברת שורש עם השותף הקהילתי שלהם- המעון הרב תכליתי בניהול נעמת והמחלקה לשרותים חברתיים בעיריה.

שרי נוראל, מנכ"ל ציונות 2000 שהייתה באירוע- תיארה תהליך של 5 שנות מעורבות של העמותה בעיר. אבנר חן, נציג חברת אמדוקס שברך באירוע לא התפלא כאשר אמיר רוזנברג, מהנדס בחברה ורכזת אחריות חברתית באמדוקס בהתנדבות הכריז שהוא את הפעילות בעיר לא יפסיק.
.
ודבר העירייה, יובל פלג מוסיף כי באירוע שהתקיים במרכז היום לקשיש, הוצגו מוצרים הנמכרים כמתנות לועדי עובדים. לצידם הוקם דוכן של חבורת נערים שמקימים מיזם למכירת סנדוויצים וקינוחים לעסקים באזור כחלק מתהליך חינוכי במרכז הנוער העירוני. בסוף האירוע התקיים טקס נטיעות בחצר בתרומה של עצים מהקק"ל והחברה למתנ"סים. הכיבוד הטעים שליווה את האירוע נשלח מהחברים במטבחן.

חזרה לדף הראשי