דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  שבחים ל"בית אברהם"
ועד העדה הספרדית בחיפה גאה בפעילות בית האבות "בית אברהם"* בטקס הרמת כוסית לחג הפסח שיבחו ראשי העדה את עבודתם המסורה של צוות ההנהלה והעובדים בבית האבות הגדול בנוה שאנן
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[04/04/2012 16:57:46] שבחים ל"בית אברהם"
ועד העדה הספרדית בחיפה גאה בפעילות בית האבות "בית אברהם"* בטקס הרמת כוסית לחג הפסח שיבחו ראשי העדה את עבודתם המסורה של צוות ההנהלה והעובדים בבית האבות הגדול בנוה שאנן

"זהו אחד מבתי האבות הבודדים בארץ שאינו פועל למטרות רווח אלא לטובת ורווחת דייריו" כך אמר עו"ד יוסף גילאור, יו"ר מועצת העדה ויו"ר בית האבות של העדה היהודית הספרדית בחיפה, בטקס הרמת כוסית לחג הפסח שהתקיים ב"בית אברהם" בנווה שאנן.
עו"ד גילאור הודה לצוות העובדים ולהנהלת הבית על תרומתם שהביאה את המקום להיות "בין בתי האבות המובילים בארץ". שמעון כהן , יו"ר ההנהלה המצומצמת של בית האבות סקר את הפעילות בשנה החולפת שכללה בין השאר שיפוץ המחלקות, פתיחת מחלקה חדשה ומגדל הממ"דים והודה גם הוא לכל אנשי הצוות והעובדים המסורים.
מנהל בית האבות ירון רז דיבר על משמעות חג הפסח לעם ישראל והודה לעשרות המתנדבים המסייעים לאנשי הצוות בעבודתם היומיומית בבית האבות. רבקה בן קיקי, יו"ר ועדת חינוך ותרבות של העדה היהודית הספרדית , דיברה על משמעות ארבעת הבנים בהגדה של פסח והרב ראובן פרץ, רבה של העדה היהודית הספרדית ורב שכונת הדר הכרמל, שפתח את הטקס בדברי תורה, דיבר על משמעות ההגדה בימינו ואיחל לכולם חג פסח כשר ושמח.
יועץ התקשורת יובל פלג מציין כי בתחילת הטקס הוקרן סרט שבו דיירי הבית, ביניהם דיירת בת 106 וצוות העובדים מכל המחלקות ברכו את כולם לקראת החג .בהרמת הכוסית לחג השתתפו רבים מחברי ועד העדה הספרדית בחיפה ביניהם: עקיבא מכלוף, ד"ר חיים טולדאנו, יוסי אזרי, אלי אשכנזי גזבר העדה ועוד.
חזרה לדף הראשי