דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  חולקו מלגות בחצי מיליון שקל
העדה היהודית הספרדית בחיפה חילקה:-חצי מיליון שקלים מלגות לסטודנטים ותלמידי תיכון *מסורת חלוקת המלגות נמשכת למעלה מ-40 שנה * הטקס בהשתתפות סגן ראש העיר וראשי העדה הספרדית התקיים ב"בית אבא
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[26/03/2012 21:50:01] חולקו מלגות בחצי מיליון שקל
העדה היהודית הספרדית בחיפה חילקה:-חצי מיליון שקלים מלגות לסטודנטים ותלמידי תיכון *מסורת חלוקת המלגות נמשכת למעלה מ-40 שנה * הטקס בהשתתפות סגן ראש העיר וראשי העדה הספרדית התקיים ב"בית אבא

"אני מאושר להיות כאן אתכם. ועד העדה היהודית הספרדית מסייע למערכת החינוך בעיר לכל אורך השנה בגני הילדים, בבתי הספר היסודיים והתיכוניים וחלוקת המלגות הוא רגע השיא. יישר כוח לכל העושים במלאכה" כך אמר דורון סקל, מנהל מוסדות החינוך בעיריית חיפה, בטקס השנתי של הענקת מלגות לסטודנטים ותלמידי תיכון על ידי ועד העדה היהודית הספרדית בחיפה.

האולם בבית אבא חושי בנוה שאנן, היה גדוש במאות מקבלי המלגות, סטודנטיות וסטודנטים, תלמידי תיכון, בני משפחותיהם וראשי ועד העדה הספרדית בעיר. הטקס המסורתי, נערך כבר מעלה מ-40 שנה .
,
יועץ התקשורת של העדה הספרדית יובל פלג מציין כי השנה הוגשו מאות בקשות של תלמידי מוסדות להשכלה גבוהה. וועדת המלגות של העדה היהודית הספרדית, החליטה להגדיל את מספר הזכאים למלגות והעניקה אותם ל-430 סטודנטים וסטודנטיות ממוסדות להשכלה גבוהה, שקיבלו סך כולל של כ-440,000 שקל. כמו כן הוענקו מלגות ל-70 תלמידי תיכון מחיפה בסך כולל של כ- 45,000 שקל, מקרן מיוחדת של רבקה וליאון דיין ז"ל.

חבר ועדת המלגות וחבר ועד העדה עקיבא מכלוף, התנצל על העדרותו של יו"ר ועד העדה עו"ד משה עמאר בשל נסיבות בריאותיות. בדברי ברכתו ציין כי מיליוני שקלים חולקו במהלך השנים "כדי לאפשר רכישת דעת והשכלה כי אין לנו משאבי טבע רק המשאב האנושי". הוא הודה בדבריו ליו"ר ועדת המלגות אוני ארבלי, שנעדר מהטקס מסיבות בריאותיות ולרכזת ועדת המלגות, מזכירת העדה הספרדית לימור דהן.

את הטקס הנחה משה וידן מהמחלקה לחינוך בעיריית חיפה. את המלגות לסטודנטים חילקו סגן ראש העיר רמי לוי, יו"ר מועצת העדה עו"ד יוסף גילאור, עקיבא מכלוף חבר ועד העדה וועדת המלגות. דורון סקל מנהל מוסדות החינוך בעיריה וד"ר יואל גורן.

בטקס השתתפו גם אליהו אשכנזי גזבר העדה הספרדית בחיפה, יוסי אזרי חבר הועד ואישי ציבור נוספים.. ועד העדה הספרדית בחיפה, שחבריו פועלים בהתנדבות, פעיל מאוד בתחומי חינוך וסיוע לנזקקים. בנוסף למלגות לסטודנטים ולתלמידים, מסייע הועד בשיעורי עזר לתלמידים בבתי ספר יסודיים וחטיבות ביניים ועוד.חזרה לדף הראשי