דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  הפגנת גמלאי תנובה
לראשונה בתולדות "תנובה":גמלאי החברה יפגינו מול משרדי ההנהלה 2,700 הגמלאים טוענים שהם מופילם לרעה לעומת העובדים * מתלוננים על קיצוץ בתקציבי הרווחה והטבות שונות שנגזלו מהם
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[19/03/2012 23:17:50] הפגנת גמלאי תנובה
לראשונה בתולדות "תנובה":גמלאי החברה יפגינו מול משרדי ההנהלה 2,700 הגמלאים טוענים שהם מופילם לרעה לעומת העובדים * מתלוננים על קיצוץ בתקציבי הרווחה והטבות שונות שנגזלו מהם

מאות מגמלאי חברת "תנובה" שיגיעו מכל רחבי הארץ, מתכוננים להפגין ביום רביעי (21.3.12) בבוקר מול משרדי הנהלת החברה, במחאה על התעלמות ההנהלה מדרישותיהם להשיב להם תנאי רווחה שנלקחו מהם במהלך השנים והשחיקה המתמשכת בהטבות הניתנות להם.
תהיה זו הפעם הראשונה שגמלאי החברה מפגינים נגד ההנהלה ולדברי יו"ר הארגון משה בנימין, המייצג כ – 2,700 גמלאים של החברה, "ההחלטה על ההפגנה לא היתה קלה, שכן רבים מהגמלאים ראו בתנובה את ביתם ומשפחתם". אבל לדבריו "לא נותרה לנו ברירה, מאחר וההנהלה מתעלמת מאיתנו. הם לא מעבירים לנו כספים לפעילויות למען החברים כדי לשתק אותנו".
"הנהלת תנובה נוקטת במדיניות של אפליה לרעה בין ההטבות שלהם זוכים העובדים ובין אלה שמקבלים הגמלאים. האפליה באה לידי ביטוי בתקציבי התרבות והרווחה. לכל ארגוני הגמלאים הגדולים במשק יש מועדונים לפעילות תרבותית וחברתית לנו אין כלום" אומר יו"ר ארגון הגמלאים.
"מוצרי תנובה עלו בשנים האחרונות במאות אחוזים, ראינו את זה במחאת הקוטג' בקיץ האחרון, אבל השי לחג לגמלאים נשאר אותו דבר כבר 25 שנה" מציין יו"ר הארגון ומוסיף "ההנהלה גם ביטלה את המפגשים שהיו לנו בערבי החג ואת השי הם נותנים כמה שעות לפני כניסת החג".
יועץ התקשורת יובל פלג מציין כי על פי חישובים שערך חבר הארגון הארצי ויו"ר ועד הגמלאים של תנובה בצפון, דוד סחייק, ההטבות ש"נגזלו מהגמלאים במהלך השנים האחרונות מסתכמים בכ- חמשה מיליון שקל בשנה ואת זה אנחנו דורשים להחזיר ".
המועצה הארצית של הגמלאים שהתכנסה לאחרונה החליטה לצאת לפעילות אקטיבית. "נמאס לנו להיות הפראיירים. ההנהלה לא סופרת אותנו רק את רווחי המיליונים שלהם" אומר משה בנימין, ומוסיף "אנחנו הגמלאים בנינו את תנובה נתנו את מיטב שנותיהם למענה, לא קיבלנו כלום בהפרטה ומרגישים שזרקו אותם לכלבים".חזרה לדף הראשי