דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  קשישי חיפה בשיחה עם אתונה
מפגש אינטרנט ראשון מסוגו : דיירי בית האבות באתונה עם דיירי בית האבות הספרדי בחיפה * במשך כשעה שוחחו הדיירים מבתי האבות בישראל וביוון על ההווי של החיים בגיל הזהב * המפגש בעידודם של שני מנהלי בתי האבות
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[08/03/2012 09:48:39] קשישי חיפה בשיחה עם אתונה
מפגש אינטרנט ראשון מסוגו : דיירי בית האבות באתונה עם דיירי בית האבות הספרדי בחיפה * במשך כשעה שוחחו הדיירים מבתי האבות בישראל וביוון על ההווי של החיים בגיל הזהב * המפגש בעידודם של שני מנהלי בתי האבות

"כמה דיירים מתגוררים בחדר אחד?", " מה אתם עושים בשעות הפנאי?", "מה עשיתם לפני גיל הפרישה?", אלה היו מקצת השאלות שהפנו דיירי בית האבות "בית אברהם" בחיפה לדיירי בית האבות היהודי "רסטיון" שבאתונה, במסגרת מפגש אינטרנטי ראשון מסוגו בין דיירי שני בתי האבות.

הרעיון למפגש באמצעות האינטרנט בין הדיירים עלה בעקבות שיחה שקיימו שני המנהלים. ירון רז המנהל של בית האבות הספרדי בחיפה, אחד מבתי האבות הגדולים בארץ שבו כ-300 דיירים ומוניס הלגואה מנהל בית האבות היהודי שבאתונה, שבו מתגוררים 60 דיירים עצמאיים.

הרעיון היה לאפשר לדיירי שני הבתים להתוודע ולהכיר את החיים בבית האבות שמעבר לים. המפגש עצמו נמשך כשעה כששני הצדיים מדברים על תנאי המגורים, האוכל, הפעילויות בשעות הפנאי, מאיזה ארצות הגיעו היהודים שגרים בשני הבתים והיכרות אישית.

אחד השיאים במפגש היה כאשר ורדה זייטלבך, משוררת המתגוררת ב"בית אברהם" מזה 11 שנים, שסיפרה על חייה, הקריאה שיר פרי עטה וזכתה למחיאות כפיים משני צידי הים התיכון.

"בכוונתנו להמשיך במפגשים אלה גם בעתיד. יש בהם תרומה מאוד נכבדה שלני הצדדים" אמר ירון רז, מנהל "בית אברהם" בחיפה, בסיומו של המפגש האינטרנטי הראשון.

יובל פלג, יועץ התקשורת של בית האבות של העדה הספרדית בחיפה,מציין כי הבית המשתרע על שטח של כ-13,000 מ"ר, הינו מוסד ללא כוונות רווח. דיירי הבית, סיעודיים, תשושי נפש ותשושי גוף מכל שכבות האוכלוסייה מתגוררים ב- 12 מחלקות המנוהלות על ידי צוותים מקצועיים. במסגרת בית האבות פועל גם "מרכז יום לקשיש" המשרת בנאמנות אזרחים וותיקים המתגוררים בקהילת חיפה. בבית האבות פועל גם מרכז למידה אקדמי רב-תחומי, בשיתוף בית הספר לעבודה סוציאלית והפקולטה ללימודי רווחה ובריאות באוניברסיטת חיפה..חזרה לדף הראשי