דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  ט"ו בשבט משותף
מסיבת ט"ו בשבט משותפת ב"מרכז היום" בבית האבות הספרדי * תלמידי ביה"ס עירוני א' חגגו עם מבקרי מרכז היום
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[07/02/2012 13:37:05] ט"ו בשבט משותף
מסיבת ט"ו בשבט משותפת ב"מרכז היום" בבית האבות הספרדי * תלמידי ביה"ס עירוני א' חגגו עם מבקרי מרכז היום

במסגרת אירועי ט"ו בשבט במרכזי היום שבבית האבות הספרדי "בית אברהם" שבנווה שאנן, העלו תלמידי כיתה ט' 2 מבית הספר עירוני א' בחיפה מצגת מיוחדת להנאתם של מבקרי המרכז.

תלמידי עירוני א' שבאו למרכז היום עם צוות המורים, בקטעי שירה מקרא ופרקים שונים על חודש שבט במקורות היהודיים ובהוויה השיראלית של ימינו ובין השאר העלו את סיפורו של טייס החלל הישראלי הראשון אילן רמון ז"ל, שנהרג בהתרסקות המעבורת בחודש שבט.

התלמידים שבין השאר שרו משירי ט"ו בשבט זכו להשתתפות רבה וללתשואות רמות מצד משתתפי מרכז היום, בראשותה של אינת זוהר וצוות מרכז היום. באירוע השתתף גם מנכ"ל בית האבות ירון רז.

יוסי אזרי, חבר ועד העדה הספרדית בחיפה ונציג ההנהלה במרכז היום, ציין את שיתוף הפעולה עם בית הספר ו"הידוק הקשר הבין דורי", ואיחל לתלמידים ולהנהלת בית הספר עירוני א' להמשיך ולבוא למרכז היום בכל אחד מחגי ישראל.

רבקה בן קיקי, רכזת התרבות של העדה היהודית הספרדית בחיפה ברכה אף היא את התלמידים וצוות בית הספר והעלתה על נס את תרומתם הרבה.

לאחר המצגת ישבו התלמידים יחד עם הקשישים ליד שולחנות העבודה ויחד קישטו עציצי פרחים לכבוד ט"ו בשבט.

מרכז היום הוא אגף נפרד בקומפלקס המפואר של בית האבות המציע מסגרת תומכת למבוגרים המתגוררים בבתיהם. למרכז היום מגיעים מדי בוקר עשרות מתושבי העיר הנהנים ממגוון רחב של שירותים: הסעות מהבית ובחזרה, ארוחות מזינות (בוקר, עשר וצהריים), שרותי אחות, עובדת סוציאלית ומרפא בעיסוק, הרצאות, חוגים, טיולים, הצגות, סרטים ומופעים, שירה בציבור, משחקי חברה, משבים עבודות קרמיקה מסיבות חג וימי הולדת שמחים ומרגשים עם בני משפחה.חזרה לדף הראשי