דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  נחנכה מחלקה חדשה
נחנכה המחלקה החדשה "מירון" בבית האבות של העדה הספרדית * ראש העיר יונה יהב: תודה לאנשים הטובים של ועד העדה * עו"ד יוסף גילאור: נפתח גם מחלקות במתכונת חדשנית של "קהילה צומחת"
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[19/10/2011 14:58:42] נחנכה מחלקה חדשה
נחנכה המחלקה החדשה "מירון" בבית האבות של העדה הספרדית * ראש העיר יונה יהב: תודה לאנשים הטובים של ועד העדה * עו"ד יוסף גילאור: נפתח גם מחלקות במתכונת חדשנית של "קהילה צומחת"

בטקס מרשים בהשתתפות ראש העיר חיפה יונה יהב , ראשי ועד העדה היהודית הספרדית בחיפה ואורחים רבים, נחנכה המחלקה המוגנת החדשה "מירון" בבית האבות "בית אברהם" של העדה היהודית הספרדית בחיפה.

המחלקה החדשה בשטח של כ-1,000 מ"ר, נבנתה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ודומה לאגף בבית מלון מפואר והיא מצויידת במיטב האבזרים הטכנולוגיים לרווחת הדיירים ואנשי הצוות.

בדברי ברכתו בטקס ציין ראש העיר יונה יהב, את מגוון הפעילויות הרב של העדה היהודית הספרדית בחיפה למען הקהילה והעיר והביע את תודתו העמוקה "לאנשים הטובים של ועד העדה ולעובדי בית האבות שעושים עבודה לא קלה אבל מופלאה עם כל הלב והנשמה".

עו"ד יוסף גילאור, יו"ר מועצת העדה ובית האבות, סקר את מגוון הפעילויות שעורכת העדה כולל מפעל מלגות שנתי, קייטנות, חלוקת תיקים וציוד, עזרה לתלמידים בשיעורי עזר, סדנאות למורשת יהודית ,חלוקת בגדים חדשים לנזקקים ועוד. על המחלקה החדשה שנפתחת אמר עו"ד גילאור כי היא חלק מהתחדשות בית האבות, כאשר בקרוב תסתיים גם בניית מגדל החדרים המוגנים בשטח 400 מ"ר שיתנו מענה לעת חירום וישמשו לפעילות בימים רגילים. עוד ציין כי בקרוב "תפתחנה בבית האבות, לראשונה בישראל, שתי מחלקות שתבנינה עפ"י מודל "קהילה צומחת". מודל זה מהווה סביבה ייחודית המעודדת את עצמאות הדיירים המתגוררים בה".

יובל פלג, יןעץ התקשורת של העדה הספרדית מציין כי בטקס נשאו דברים גם יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות רפי מסט, יו"ר ועד העובדים של בית האבות, ברוריה טורמן וגזבר העדה אלי אשכנזי שסקר את הפעילות המורחבת בשמו של שמעון כהן, יו"ר ההנהלה מצומצמת של בית האבות, שנעדר מהטקס יחד עם עו"ד משה עמאר יו"ר ועד העדה בשל סיבות אישיות.

את הסרט בפתחה של המחלקה החדשה גזר עו"ד יוסף גילאור יחד עם מנכ"ל בית האבות ירון רז ואת המזוזה בפתח קבע הרב ראובן פרץ. השתתפו בטקס גם רבקה בן קיקי יו"ר ועדת החינוך של העדה, יוסי אזרי חבר הוועד.

בית האבות של העדה הספרדית בחיפה, הנמנה על בתי האבות הגדולים והמשוכללים בארץ, משתרע על שטח של כ-13,000 מ"ר, הינו מוסד ללא כוונות רווח. דיירי הבית, סיעודיים, תשושי נפש ותשושי גוף מכל שכבות האוכלוסייה מתגוררים ב- 12 מחלקות המנוהלות על ידי צוותים מקצועיים. במסגרת בית האבות פועל גם "מרכז יום לקשיש" המשרת בנאמנות אזרחים וותיקים המתגוררים בקהילת חיפה. בבית האבות פועל גם מרכז למידה אקדמי רב-תחומי, בשיתוף בית הספר לעבודה סוציאלית והפקולטה ללימודי רווחה ובריאות באוניברסיטת חיפה..
חזרה לדף הראשי