דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  מעשה טוב של ועד העדה הספרדית
העדה היהודית הספרדית בחיפה חילקה: ילקוטים לילדי הגנים בשכונת נוה פז בחיפה *בסיום שלוש קייטנות שאורגנו בשיתוף עיריית חיפה* ילקוטים ותיקים חולקו לבוגרים שעולים לכיתה א' ולעולים לגן חובה
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[22/08/2011 06:17:55] מעשה טוב של ועד העדה הספרדית
העדה היהודית הספרדית בחיפה חילקה: ילקוטים לילדי הגנים בשכונת נוה פז בחיפה *בסיום שלוש קייטנות שאורגנו בשיתוף עיריית חיפה* ילקוטים ותיקים חולקו לבוגרים שעולים לכיתה א' ולעולים לגן חובה

זה היה אירוע מרגש במיוחד. עשרות ילדי הגנים "עפרוני", "תלתן" ו"צמרת" משכונת נוה פז בחיפה, שרו במסיבת סיום הקייטנה, שארגנו להם אנשי ועד העדה הספרדית בחיפה בבית האבות "בית אברהם" בשיתוף עיריית חיפה. כשחיוך על פניהם, קיבלו הזאטוטים ילקוטים לכיתה א' ותיקים לעולים לגן חובה.

עשרות ילדים העולים לכיתה א' וכאלה העולים לגן חובה, התכנסו בבית האבות של העדה היהודית הספרדית ליום של כיף, ולאחר מופע מדהים של תיפוף בניצוחו של ירון רוזנברג שבו לקחו הילדים חלק פעיל, קיבלו הילדים שעולים לכיתה א' תיק מהודר ובו כלי כתיבה מחברות ולילדים העולים לגן חובה הוענקו תיקי אוכל מהודרים.

יו"ר ועד העדה הספרדית עו"ד משה עמאר ברך את הילדים ואיחל להם הצלחה בלימודיהם בכיתה א'. " אתם ילדים טובי ותהיו גם תלמידים טובים" אמר להם.

ערן דובובי, ראש מערכת חינוך ותרבות בעיריית חיפה, ברך אף הוא את הילדים שהשתתפו בקייטנות ואמר בין השאר "אתם ילדים נהדרים אנחנו נהנים מכם וגאים בכם".

שפרה ענתבי מנהלת המחלקה לקדם יסודיבעיריית חיפה וסגניתה אוה לוי ציינו את תרומתם הנדיבה של אנשי ועד העדה היהודית הספרדית בחיפה "המלווים מקרוב את תושבי שכונת נוה פז וגני הילדים בכל ימות השנה, חוגגים איתם את כל החגים ומסייעים בדרכים רבות ומגוונות". שפרה עתבי הוסיפה "ברצוני לציין את טוב לבכם ותרומתכם הנדיבה. תודה לכם".

רבקה בן קיקי יו"ר ועדת החינוך של העדה הספרדית, ה"רוח החיה" שמאחורי המבצע לאימוץ ילדי הגנים בשכונת נוה פז אמרה כי "התחלנו את המבצע עם קייטנה לגן אחד. באו וביקשו מאיתנו להרחיב לגן נוסף והשנה כבר לקחו חלק בקייטנות שלושה גני ילדים וכולם נהנו".

בטקס חלוקת התיקים השתתפו גם שמעון כהן, יו"ר ההנהלה המצומצמת של בית האבות, יוסי אזרי חבר ועד העדה הספרדית בחיפה וכן אהרון הלוי ראש מינהל חברה ונוער במשרד החינוך, חנה לדרמן מפקחת במשרד החינוך בחיפה וגבי נגוסי מנהל תוכנית "שילובים" בעיריית חיפה.

יובל פלג, יועץ התקשורת של ועד העדה היהודית הספרדית מציין כי בסיום הטקס הודו הגננות בשם ילדי הגנים לוועד העדה היהודית הספרדית בחיפה על תרומתם הנדיבה ובמיוחד הודו לרבקה בן קיקי המלווה אותם בפעילותה כל השנה.

ועד העדה הספרדית בחיפה, שחבריו פועלים בהתנדבות, פעיל מאוד בתחומי חינוך וסיוע לנזקקים. בנוסף למלגות לסטודנטים ולתלמידים, מסייע הועד בשיעורי עזר לתלמידים בבתי ספר יסודיים וחטיבות ביניים ועוד.
חזרה לדף הראשי