דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  גמלאי תנובה פתחו במאבק
אחרי מחאת הקוטג' ל"תנובה" צרות גם מבית: גמלאי החברה יוצאים למאבק נגד ההנהלה * טוענים: ההנהלה משתקת את פעילותנו * מפלים אותנו לרעה לעומת העובדים * הגמלאים: מוצרי החלב עלו במאות אחוזים השי לחג לא השתנה יותר מ- 25 שנה
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[14/08/2011 07:28:39] גמלאי תנובה פתחו במאבק
אחרי מחאת הקוטג' ל"תנובה" צרות גם מבית: גמלאי החברה יוצאים למאבק נגד ההנהלה * טוענים: ההנהלה משתקת את פעילותנו * מפלים אותנו לרעה לעומת העובדים * הגמלאים: מוצרי החלב עלו במאות אחוזים השי לחג לא השתנה יותר מ- 25 שנה

מחאת הקוטג' אומנם הובילה להורדת המחיר, אבל מסתבר שלגמלאי חברת "תנובה" זה לא מספיק. ארגון הגמלאים המייצג כ-2,700 עובדים לשעבר החליט לצאת למאבק גלוי נגד הנהלת החברה שלדבריהם מתנכלת להם ומתעלמת מדרישותיהם.
כבר לפני למעלה משנה, פנה ארגון גמלאי תנובה להנהלה בשורה של דרישות לעדכוני הטבות, שיפור תנאי הגמלאים והשבת זכויות שנלקחו מהם. לדברי יו"ר הארגון משה בנימין , שנכנס לתפקידו לפני כחצי שנה "ההנהלה נוקטת סחבת מכוונת, מתעלמת מאיתנו ולא מעבירה כספים לפעילות הארגון, כולל פעילות תרבותית פי שהתחייבה כל זאת כדי לשתק את הפעילות שלנו".
לפני כחודש, התכנס הועד הארצי של הגמלאים והחליט לצאת לפעילות אקטיבית, כולל הפגנות מחאה נגד ההנהלה. "נמאס לנו להיות הפראיירים שלהם. ההנהלה לא סופרת אותנו רק את רווחי המיליונים שלהם. אפילו את 50,000 השקלים שהיינו אמורים לקבל לפעילות שוטפת של הגמלאים בשנה הקודמת לא קיבלנו" אומר חבר הועד הארצי ויו"ר ועד הגמלאים בצפון דוד סחייק.
"מוצרי תנובה עלו בשנים האחרונות במאות אחוזים, ראינו את זה במחאת הקוטג' אבל השי לחג לגמלאים נשאר אותו דבר כבר 25 שנה" טוען יו"ר הועד משה בנימין ומוסיף "ההנהלה גם רוצה לבטל את השי לאלמנות ולאלמנים של הגמלאים שנפטרו".
לדבריו "ההנהלה נוקטת במדיניות של אפליה לרעה בין ההטבות שלהם זוכים העובדים ובין אלה שמקבלים הגמלאים". האפליה באה לידי ביטוי בתקציבי התרבות והרווחה. " לכל ארגוני הגמלאים הגדולים במשק יש מועדונים לפעילות תרבותית וחברתית לנו אין כלום" אומר יו"ר הגמלאים.
משה בנימין, יו"ר מועצת הגמלאים מוסיף "אנחנו הגמלאים בנינו את תנובה נתנו את מיטב שנותיהם למענה, לא קיבלנו כלום בהפרטה ומרגישים שזרקו אותם לכלבים".חזרה לדף הראשי