דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  "קדימה" הבית של כולם
"קדימה" בתגובה לקמפיין של ה"בית היהודי":היהדות היא מורשתו של כל העם * ח"כ עתניאל שנלר: ב"בית היהודי של קדימה" יש מקום לכל מי שזהותה ואופייה היהודי של המדינה חשובה לו * קדימה פתחה שעריה לכל גווני הציונות הדתית
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[01/02/2009 21:18:02] "קדימה" הבית של כולם
"קדימה" בתגובה לקמפיין של ה"בית היהודי":היהדות היא מורשתו של כל העם * ח"כ עתניאל שנלר: ב"בית היהודי של קדימה" יש מקום לכל מי שזהותה ואופייה היהודי של המדינה חשובה לו * קדימה פתחה שעריה לכל גווני הציונות הדתית

" היהדות לא ניתנה רק לאורי אורבך ול"בית היהודי". זו מורשתו של כל העם היהודי ולאף אחד אין עליה מונופול " טוען ח"כ עתניאל שנלר מ"קדימה".

המתקפה של תנועת "הבית היהודי- המפד"ל החדשה" על הציבור הציוני- דתי שהשתלב ב"קדימה" עוררה את ח"כ עתניאל שנלר לתגובה נמרצת. לדבריו תנועת ה"בית היהודי" היא "אי מבודד עם גדר ומצלמות אבטחה שזרים לא יכנסו אליו ושאיש לא יצא ממנו". לעומת זאת ה"בית היהודי של קדימה, שעליו מתנופף דגל כחול לבן, הינו מקום לכלל גווני היהדות ודאגתו היא לשלמות העם".

" ארץ ישראל המובטחת אינה נחלתו של איש, היא נחלת אבות האומה כולה" אומר ח"כ שנלר, מי שהיה מזכ"ל מועצת יש"ע והמרכז כיום את פעילות המטה הציוני דתי ב"קדימה".לדבריו בקדימה יש מקום לכל מי "שזהותה ואופייה היהודי של המדינה חשובה לו" ח"כ שנלר מדגיש כי תוכנית הפעולה של קדימה משרטטת את דמותה של המדינה היהודית בהתייחסות מפורטת לנשואי חינוך ליהדות, שמירת שבת, נישואין וגיור, יישוב הנגב והגליל ושמירה על גושי התיישבות ביש"ע ונשואים נוספים שהם "נשמת אפה של הציונות הדתית לדורותיה".

יובל פלג, דובר המטה הציוני דתי בקדימה מציין כי בקדימה נמצאים חובשי כיפות סרוגות רבים, הרואים עצמם כחלק מהמחנה הציוני דתי המתון.

"קדימה פותחת את שעריה לכל מצביעי וחברי הבית היהודי ומאמינה שהם יצטרפו אליה בהקמת הממשלה הבאה בראשות ציפי לבני" מוסיף ח"כ עתניאל שנלר הרואה עצמו כ"נציג של הציונות הדתית המגשרת והמתונה, המבקשת להגיע להסכמה לאומית רחבה".
חזרה לדף הראשי