דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  טירת כרמל- השינוי הגדול
ראש העיר היוצא אריה פרג'ון:שינינו את פנייה של טירת כרמל * בפתיחת המושב החגיגי של מועצת העיר החדשה סקר פרג'ון את הישגי הקדנציה שלו * הממונה על המחוז שיבח את פעילות העירייה בתקופת אריה פרג'ון
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[01/02/2009 21:14:59] טירת כרמל- השינוי הגדול
ראש העיר היוצא אריה פרג'ון:שינינו את פנייה של טירת כרמל * בפתיחת המושב החגיגי של מועצת העיר החדשה סקר פרג'ון את הישגי הקדנציה שלו * הממונה על המחוז שיבח את פעילות העירייה בתקופת אריה פרג'ון


"התחייבנו לשרת באמונה וביושר את כל תושבי טירת כרמל, לשפר את איכות חייהם,לחנך את ילדיהם, להביא לשגשוגה ופיתוחה של העיר.התחייבנו ועשינו" כך אמר אריה פרג'ון, ראש העיר היוצא של טירת כרמל.

בישיבה חגיגית של מועצת העיר החדשה, נשא אריה פרג'ון נאום שבו סקר את עיקרי פעולותיו בחמש השנים האחרונות. הוא הזכיר את התוכניות שהבטיח וביצע כמו: מפעל ההזנה בבתי הספר – שפועל בהצלחה עד היום, שירותי כביסה חינם לחיילים,העדליאדע בפורים, פסטיבל חבורות הזמר העברי והמקהלות בחנוכה. הקמת מרכז נוער חדש, בית קשיש חדש, מועדון לאתיופים, אנדרטה לווטרנים ,שיפצנו שכונות, סללנו מדרכות וכבישים" ציין אריה פרג'ון. לדבריו " את ההישגים הגדולים הללו איש לא יקח מאיתנו".

אריה פרג'ון דיבר בהרחבה על מערכת החינוך והנוער שעמדה "בראש סולם העדיפות שלנו" וכתוצאה מכך "הוספנו פרויקטים חינוכיים רבים. הרחבנו והעמקנו את החינוך והפעילות בשעות הפנאי. דאגנו לקידום התלמידים החלשים. מערכת החינוך והנוער שלנו זכו לפרסים ולהערכה ארצית בהגיעם למקומות ראשונים בארץ. נתוני הבגרות עלו משנה לשנה. יותר תלמידי תיכון נשארו ללמוד בעירנו. בתחום הגיל הרך הפכנו את מרכז הפעו"ט למודל לחיקוי לכל הארץ".

ראש העיר הפורש, אריה פרג'ון, ברך את חברי המועצה היוצאת וציין כי "כל מי שהיה עמנו בקואליציה היוצאת היתה לו הזכות לתרום את חלקו להצלחה הגדולה שליוותה אותנו בקדנציה האחרונה".
חזרה לדף הראשי