דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  ציונים דתיים ב"קדימה"
ח"כ עתניאל שנלר : בבחירות הקרובות נראה ב"קדימה" יותר חובשי כיפות סרוגות
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[22/01/2009 19:45:42] ציונים דתיים ב"קדימה"
ח"כ עתניאל שנלר : בבחירות הקרובות נראה ב"קדימה" יותר חובשי כיפות סרוגות

"הציונות הדתית נמצאת היום בפרשת דרכים.חבריה צריכים לבחור בין מפלגה דתית ימנית למפלגה ימנית קיצונית עוד יותר. האלטרנטיבה השפויה של חובשי הכיפות המתונים היא במפלגת קדימה" כך אומר ח"כ עתניאל שנלר, מי שהיה מזכ"ל מועצת יש"ע ובעקבות משבר התנקות שלה התנגד, הצטרף למפלגה בניסיון להשפיע מבפנים.

"בשבועות האחרונים אני נמצא בקשר עם אנשים רבים הנמנים על הזרם המתון של הציונות הדתית, המצהירים בפני כי הפעם יצביעו "קדימה" אמר ח"כ שנלר. לדבריו " מדובר בפוטנציאל גדול של מצביעים מכל רחבי הארץ, שרואים בבחירות הקרובות מבחן אמיתי לעתידה של המדינה והמבינים כי רק אם יבחרו במפלגה גדולה ואחראית ניתן יהיה להשפיע על עתידנו".

פעילותו של ח"כ שנלר בקרב החוגים הציונים דתיים המוגדרים כ"מתונים וליברליים" , זכתה לתנופה רבה בחודשים האחרונים ולברכתה של יו"ר המפלגה ציפי לבני, הרואה גם היא באוכלוסייה איכותית זו, מאגר קולות פוטנציאלי גדול בבחירות הקרובות.

ח"כ עתניאל שנלר, שהיה בכנסת האחרונה בין השאר סגן יו"ר הכנסת, חבר בוועדת חוץ ובטחון עסק בתוכנית המדינית והסדרי המאחזים, בטיפול במפוני ההתנקות, בקידום הליכי גיור וסיוע למבקשים להתגייר.

ח"כ שנלר יזם וחוקק את חוק קביעת מוות מוחי נשימתי והשתלת אברים, שזכה להסכמה נרחבת של הציבור הדתי והחרדי וכן את חוק איזון משאבים, העושה הפרדה בין קבלת הגט לחלוקת המשאבים בין בני הוזג הנפרדים.

יובל פלג, דובר המטה הציוני דתי ב"קדימה" מציין כי ח"כ עתניאל שנלר רואה עצמו כ"נציג של הציונות הדתית המגשרת והמתונה, המבקשת להגיע להסכמה לאומית רחבה".

"איני רואה סיבה שבמרכז הליכוד נראה כל כך הרבה חובשי כיפות סרוגות ולא נראה אותם במפלגת קדימה" סבור ח"כ עתניאל שנלר המסתמך על סקרים שונים שנעשו לאחרונה והמצביעים על כך שכשליש מבין הציונים הדתיים מגדירים עצמם כ"דתיים ליברליים" ורובם נוטים לגוש המרכז.
חזרה לדף הראשי