דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  חידוני התנ"ך בטירת כרמל
בפעם החמישית ברציפות:טירת כרמל אירחה את חידוני התנ"ך המחוזיים* ראש העיר אריה פרג'ון בטקס הענקת הפרסים: התנ"ך הוא מקור כוחו ואמונתו של עם ישראל והוא הנותן לו כוח לשמור על עצמו מפני אויביו
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[20/01/2009 16:51:21] חידוני התנ"ך בטירת כרמל
בפעם החמישית ברציפות:טירת כרמל אירחה את חידוני התנ"ך המחוזיים* ראש העיר אריה פרג'ון בטקס הענקת הפרסים: התנ"ך הוא מקור כוחו ואמונתו של עם ישראל והוא הנותן לו כוח לשמור על עצמו מפני אויביו

חידוני התנ"ך המחוזיים לבתי ספר ממלכתיים וממלכתיים דתיים, נערכו זו הפעם החמישית ברציפות בטירת כרמל.

החידונים, בהם השתתפו תלמידים מכיתות ט' עד י"ב מ-15 בתי ספר ממלכתיים ןמ-9 בתי ספר ממלכתיים דתיים, התקיימו ב"אשכול פיס" שליד ביה"ס שיפמן בהשתתפות מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך אהרון זבידה ובחסות ראש העיר טירת כרמל אריה פרג'ון. בחבר השופטים היה סגן ראש העיר מוריס בנימין.

מבין בתי הספר הממלכתיים הוכתר כחתן התנ"ך אביב ברנבלום מ"ליאו באק" חיפה, וכסגניו הוכתרו ברי גינת אף הוא מ"ליאו באק" ודימטרי פלחין מביה"ס הראלי בית בירם בחיפה.

בין בתי הספר הממלכתיים דתיים, הוכתרה ככלת התנ"ך המחוזי בת חן פרץ מאולפני שח"ם בקרית אתא, סגנית כלת התנ"ך היתה דרה דוד שירה מאולפנת "רמת קרניאל" בכפר פינס וכסגן חתן התנ"ך הוכתר אבי טולדנו מישיבת "פרחי אהרון" בקרית שמואל.

ראש העיר אריה פרג'ון ברך את משתתפי החידון ואמר בין השאר כי "התנ"ך הוא מקור כוחו ואמונתו של עם ישראל. הוא הנותן לעם ישראל בכל דור את הכוח לשמור על עצמו מפני אויביו. התנ"ך הוא כתב הערבות שקיבלנו על הארץ הזאת".

עוד אמר אריה פרג'ון "בכל שנה, אני עומד נפעם מחדש מהידע והבקיאות שמגלים הצעירים בעולם התנ"ך. כמי שהיה בעבר הלא רחוק, מורה ומחנך, אני מכיר את ה"שיגעונות" של התלמידים ואת האופנות המשתנות בכל פעם. והנה למרות כל השינויים והשיגעונות, התנ"ך נשאר "אבן יסוד" בלימודיהם של כל נער ונערה בחינוך הממלכתי והממלכתי דתי". ראש העיר העניק את הפרסים לזוכים ושי לכל המשתתפים.

דובר עיריית טירת כרמל יובל פלג מציין כי את החידונים ארגנו מינהל חברה ונוער במשרד החינוך בשיתוף עיריית טירת כרמל , מחלקת החינוך בראשות עמינדב ויס. השתתפו בהפקה אצילה כוכבא המורה לאומנויות מ"שיפמן", צוות אשכול פיס, חזי הגברות ולהקת "קול הלב" בניהולו של קובי הזז ובניצוחו של עידן שרון וכן הרכב סקסופונים של הקונסרבטוריון העירוני בניתוחו שלך סלבא גולודריגה ובניהולו של מנחם גרודינסקי.
חזרה לדף הראשי