דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  בחירות בעזרת מחשבים -ללא תקלות
התלמידים בטירת כרמל מקדימים את המבוגרים:הבחירות בביה"ס התקיימו בעזרת המחשב * בשעה שהבחירות לרשות המקומית עדיין מתנהלת בשיטת ה"פתקים" בבחירות למועצת התלמידים בביה"ס "יגאל אלון" השתמשו בהצבעה ממוחשבת
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[02/12/2008 15:18:42] בחירות בעזרת מחשבים -ללא תקלות
התלמידים בטירת כרמל מקדימים את המבוגרים:הבחירות בביה"ס התקיימו בעזרת המחשב * בשעה שהבחירות לרשות המקומית עדיין מתנהלת בשיטת ה"פתקים" בבחירות למועצת התלמידים בביה"ס "יגאל אלון" השתמשו בהצבעה ממוחשבת

ביה"ס "זבולון המר" בטירת כרמל הוא בית ספר מתוקשב שהמחשב משמש בו ככלי לימודי ותקשורתי כאחד, אין זה פלא שהבחירות למועצת התלמידים שהתקיימו בסוף השבוע, נערכו בעזרת המחשב.
.
בשעה שהמבוגרים הלכו לקלפיות לבחירת ראש הרשות וחברי מועצת העירייה ובזבזו נייר רב, החליטו בבית הספר השומר על איכות הסביבה, לחסוך בבזבוז נייר ובלכלוך מיותר, וליישם את העיקרון של "סביבה ירוקה" בבחירות למועצת התלמידים.

ביום שישי, כל בעלי זכות הבחירה מכיתות ג' – ו' בחרו את המועמדים למועצת התלמידים באמצעות המחשב. הבחירות התנהלו באופן חשאי, על פי חוק, ונשמר בהן טוהר הבחירות. תוצאות הבחירות הוכרזו ביום ראשון במסדר בוקר חגיגי והוצגו בעזרת גרף.

ראש העיר טירת כרמל, אריה פרג'ון שלח מכתב ברכה למנהלת בית הספר גילה דור ובו שיבח אותה על "ההליך הדמוקרטי של הבחירות הממוחשבות למועצת התלמידים " וציין בין השאר כי "יש חשיבות רבה לחינוך הדור הצעיר של טירת כרמל, לקיומם של בחירות דמוקרטיות מסודרות, כדי להטמיע בהם את חשיבות הנושא שיבוא לידי ביטוי בהתבגרותם".

יובל פלג, דובר עיריית טירת כרמל מציין כי על ההליך הדמוקרטי הממוחשב בביה"ס המלכתי "יגאל אלון", היתה אחראית רכזת החינוך החברתי, לימור אדלר, והמטמיעה, רויטל מרלי, שהגתה את רעיון הבחירות באמצעות המחשב, הכינה את האתר הבית ספרי לקראתן ודאגה להביאו לכלל התלמידים לבחירה בדרך מיוחדת.
חזרה לדף הראשי