דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  דוד אריאלי ראש המועצה בטבעון
דוד אריאלי ראש המועצה החדש בקרית טבעון:התושבים נתנו בי אמון ואני לא אאכזב אותם *בקמפיין סולידי והוגן, בהליכה מבית לבית ובסיוע קבוצת תומכים נלהבים, עשו דוד אריאלי וחברי רשימת "אמת" מהפך בקריה
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[23/11/2008 00:08:39] דוד אריאלי ראש המועצה בטבעון
דוד אריאלי ראש המועצה החדש בקרית טבעון:התושבים נתנו בי אמון ואני לא אאכזב אותם *בקמפיין סולידי והוגן, בהליכה מבית לבית ובסיוע קבוצת תומכים נלהבים, עשו דוד אריאלי וחברי רשימת "אמת" מהפך בקריה

בחירתו של דוד אריאלי, בסיבוב הראשון לראשות המועצה המקומית בטבעון, לא נצפתה על ידי הסוקרים למיניהם, אבל דוד אריאלי וקבוצת התומכים הנלהבת שפעלה למענו, האמינו במהלך החודש האחרון בניצחונו.

"עברתי מבית לבית מדלת לדלת, אנשים קיבלו אותי בחמימות רבה. הצגתי להם את המצע שלי וגיליתי שרובם רוצים שינוי ותומכים בעמדותי" מגלה דוד אריאלי את אחד ה"סודות" שהביאו למהפך בקריה. לדבריו "התחושות בשטח היו שאנחנו הולכים לניצחון ברור, האמנו בכך ומתברר שצדקנו". דוד אריאלי, נקט בקמפיין בקו "סולידי והוגן", נמנע שמצות. "הצגתי נבחרת של אנשים מעולים שהתמודדו על מקומם במועצה וגם להם יש חלק ניכר בהצלחתי "הוסיף אריאלי.

"אני מאושר שהתושבים נתנו בי את אמונם ומודה מקרב לב לכל האנשים שהשתתפו בבחירות. כולם תושבי טבעון , כולם יקרים לי באותה מידה" אמר דוד אריאלי והוסיף " אני מודה לאלון נבות ושלמה מושיץ על ניהול מערכת בחירות נקייה והגונה ששמרה עלינו מבחינה ערכית וניקיון הקריה. זהו הישג משותף לשלושתנו".

אריאלי הוסיף " אני מבקש לברך את אלון נבות על שלוש וחצי שנים של שירות מסור כראש המועצה. היו בינינו חילוקי דעות אבל אף פעם לא הטלתי ספק בטוהר כוונותיו ובמאמצים שהשקיע".

יובל פלג, יועץ התקשורת של דוד אריאלי שעמד מאחורי קמפיין הבחירות שלו אומר כי אריאלי ביקש גם להודות "לכל חברי מפלגת העבודה שעבדו במרץ במשך ימים ארוכים כדי להגיע להישג הזה. תודה ענקית לחבריי הטובים מסיעת "טבעונים".-הסיעה היחידה שהביעה בי תמיכה גלויה. ברכות לכניסתה של הסיעה הדתית למועצה ותודה על הסיוע הניכר לבחירתי. תודה לסיעת מרצ שכדרכה מעתירה על כולם מהניקיון המינהלי שמאפיין אותה. ברכות ל"קרית טבעון אחת" לרגל כניסתה למועצה. ולבסוף, ברכות חמות לסיעת "לטובת טבעון" שהכפילה את כוחה במועצה. אני מתכוון להיפגש עם כולם על מנת להקים קואליציה מקיר לקיר.”

"דוד אריאלי יביא לטבעון מנהיגות מסוג אחר. איכפתיות, הקשבה והבנה לצרכי האזרח, מדיניות של דלת פתוחה, שקיפות מלאה בכל פעילות הוועדות והמועצה, שמירה על האווירה הייחודית של טבעון ודאגה לחינוך, לאיכות הסביבה ולפיתוח נכון של הישוב" מציין אורי האס , מזכיר מפלגת "העבודה" בטבעון.חזרה לדף הראשי