דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  בקרית טבעון מחכים לסיבוב השני
במטהו של דוד אריאלי משוכנעים:הבחירות בטבעון יוכרעו רק בסיבוב השני* ניתוח כל הסקרים שנעשו עד כה על ידי המומעמדים השונים מצביע על כך שראש המועצה הנוכחי לא יקבל 40% מהקולות בסיבוב הראשון
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[08/11/2008 19:19:08] בקרית טבעון מחכים לסיבוב השני
במטהו של דוד אריאלי משוכנעים:הבחירות בטבעון יוכרעו רק בסיבוב השני* ניתוח כל הסקרים שנעשו עד כה על ידי המומעמדים השונים מצביע על כך שראש המועצה הנוכחי לא יקבל 40% מהקולות בסיבוב הראשון


במטה הבחירות של דוד אריאלי, המועמד לראשות המועצה המקומית קרית טבעון, כבר החלו בהכנות לקראת הסיבוב השני בבחירות לראשות המועצה, שיתקיים 14 יום לאחר הסיבוב הראשון.

בניתוחי מצב שנעשו במטה של מפלגת "העבודה ובלתי מפלגתיים בראשות דוד אריאלי", בהסתמך על נתוני סקרים שפרסמו מועמדים שונים לראשות המועצה, עולה בבירור כי ראש המועצה המכהן, לא יקבל את 40% מהקולות הנדרשים לעבור בסיבוב הראשון.

"מעבר לנתונים הסטטיסטיים, יש לנו "איזון חוזר" מפעילי השטח שמעידים על ירידה חדה בתמיכה בראש המועצה לעומת עלייה עקבית משבוע לשבוע בתמיכה בדוד אריאלי " מציינים ראשי המטה של דוד אריאלי ומוסיפים "בסיבוב השני זה יהיה מאבק של ראש בראש ובמקרה כזה כל הסימנים מצביעים שדוד אריאלי ינצח"

יובל פלג, דובר מטהו של דוד אריאלי מציין כי במקרה של חוסר הכרעה בסיבוב הראשון של הבחירות ביום שלישי הקרוב (11 בנובמבר), משוכנעים במטהו של אריאלי כי הוא יתמודד בסיבוב השני מול נבות ובסופו של דבר יהיה ראש המועצה הבא של קרית טבעון.

"יש לי תחושה טובה. אני חש את השטח ואת אהדת התושבים. אני מאמין שביכולתנו לנצח ולהביא לתושבי קרית טבעון תקווה חדשה" אמר דוד אריאלי.

בינתיים סיימו במטה העבודה בראשות דוד אריאלי את ההערכות ליום הבחירות הקרוב שבו יטלו חלק עשרות מתנדבים ופעילים.

חזרה לדף הראשי