דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  עוד מסע אופניים בחיפה
תנועת "הירוקים של חיפה" ערכה מסע אופנים שני בשכונת נוה שאנן * המטרה: הגברת השימוש באופנים ושיפור איכות החיים והסביבה
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[05/11/2008 20:14:14] עוד מסע אופניים בחיפה
תנועת "הירוקים של חיפה" ערכה מסע אופנים שני בשכונת נוה שאנן * המטרה: הגברת השימוש באופנים ושיפור איכות החיים והסביבה

כמה עשרות רוכבי אופניים מחיפה, ערכו ביום שישי בצהרים, "מסע אופנים" שני בשכונת נווה- שאנן הכרמל, במטרה להגביר את המודעות לשימוש באופנים ככלי תחבורה בחיפה, לקידום זכויות רוכבי האופניים, הגברת הבטיחות בדרכים ושיפור איכות החיים והסביבה.

"בחיפה יש רוכבי אופניים רבים שרוצים להשתמש בהם כדי להגיע לעבודתם, אבל בשל העדר אמצעי תחבורה ציבוריים, נאותים הם מנועים מכך" אמר יו"ר תנועת "הירוקים של חיפה" שמואל גלבהרט.

יובל פלג, דובר הירוקים של חיפה אמר כי מסע האופנים השני של "הירוקים" שנועד בין השאר להגביר את מודעות נהגי המכוניות לרוכבי האופנים, נערך בעקבות הצלחתו של "מסע האופניים" שנערך לפני כשבועיים ברכס הכרמל

לדברי פעילי תנועת "הירוקים של חיפה" שארגנו את מסע האופנים, עובדים רבים בעיר התחתית, בפארק התעשייה של מת"מ ובחברת החשמל נמנים על רוכבי האופנים והיו רוצים להשתמש בהם במקום ברכבם הפרטי כדי להגיע לעבודתם מדי יום. "מדוע אי אפשר לנסוע מהעיר לכרמל ב"כרמלית" עם האופנים" שואל זאב סילס, יו"ר ועד סוחרי העיר התחתית ומראשי תנועת "הירוקים" בעיר.

"בערים בארה"ב , הציבו על האוטובוסים מתקנים לנשיאת אופנים ואין סיבה שגם בחיפה לא יוצבו מתקנים דומים על האוטובוסים ובכרמלית" אמר רון מונהייט ממארגני מסע האופניים , ירון חנן מראשי "הירוקים של חיפה" ציין כי "התחבורה הציבורית בחיפה נמצאת כל העת בנסיגה במקום לעודד את השימוש בה".

לדברי "הירוקים של חיפה", בשל המבנה הטופוגרפי המיוחד של חיפה, יש צורך בהכנת "תוכנית אב לשבילי אופניים בעיר ושילובם של האופניים בתחבורה הציבורית".חזרה לדף הראשי