דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  אולמרט משבח את פרג'ון
ראש הממשלה לאריה פרג'ון:טירת כרמל מובילה בטיפול בגיל הרך* אהוד אולמרט מבטיח להמשיך ואת שיתוף הפעולה לקידום הילדים בגיל הרך בטירת כרמל
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[05/11/2008 20:07:59] אולמרט משבח את פרג'ון
ראש הממשלה לאריה פרג'ון:טירת כרמל מובילה בטיפול בגיל הרך* אהוד אולמרט מבטיח להמשיך ואת שיתוף הפעולה לקידום הילדים בגיל הרך בטירת כרמל

ראש הממשלה אהוד אולמרט שיגר מכתב לראש העיר טירת כרמל אריה פרג'ון ובו ציין כי "אני שמח על שיתוף הפעולה שקיימנו בטירת כרמל בטיפול בילדים בגיל הרך, דבר שהפך אותה לעיר מובילה בתחום זה".

מכתבו של ראש הממשלה שהגיע השבוע לראש העיר אריה פרג'ון, בא בעקבות מכתבו של ראש העיר שנשלח לאהוד אולמרט לאחר ראיון שהעניק לעיתונות ובו ציין ראש הממשלה את פרויקט הגיל הרך בטירת כרמל שרעיתו עליזה מלווה שנים רבות.

בראיון החג, אמר ראש הממשלה בין השאר " היום יש למעלה מ-30 מרכזים הוליסטיים שעוסקים בטיפול בילדים מגיל לידה עד גיל שש. משהו המדינה לא עשתה מעולם. טירת כרמל היא העיר המובילה".

אריה פרג'ון כתב לראש הממשלה כי "אין לנו ספק שרעייתך עליזה קידמה את הנושא עם גופים שונים והממשלה בראשותך תרמה את תרומתה להצלחת הפרויקט החשוב הזה"

עוד ציין פרג'ון כי טירת כרמל הינה עיר " שחרטה על דגלה לקדם את החינוך מהגיל הרך ועד לאוניברסיטה ועושה זאת בהצלחה רבה למרות משאביה הכספיים הדלים. טירת כרמל, נמצאת זו השנה השנייה , בין שלושת הישובים, המשקיעים הכי הרבה בחינוך בארץ לכל תלמיד".

יובל פלג, דובר עיריית טירת כרמל מציין כי במכתבו של ראש הממשלה לאריה פרג'ון כותב עוד אולמרט כי "הנוכח ההצלחות הרבות, העשייה וההישגים אין לי ספק כי גם השנה הבאה תעמוד בסימן המשך הצלחה וקידום החינוך".
חזרה לדף הראשי