דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  ירוקים וגולשים יחד בחיפה
הגולשים מצטרפים ל"ירוקיםשל חיפה " בקמפיין משותף:"רק הגולשים והירוקים ישמרו על החופים"
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[19/10/2008 02:59:11] ירוקים וגולשים יחד בחיפה
הגולשים מצטרפים ל"ירוקיםשל חיפה " בקמפיין משותף:"רק הגולשים והירוקים ישמרו על החופים"

לאחר מאבק מוצלח של הגולשים נגד בניית מרינה וייבוש חוף בת גלים שבו הצליחו הגולשים לשכנע את וועדות התכנון כי מיקומה הנכון של המרינה הינו בחזית בה"ד חיל הים המתפנה ולא על ידי ייבוש חופים נרתמים הגולשים למערכת הבחירות העירונית.

הגולשים חברו למועמד לראשות העיר שמואל גלבהרט ולמפלגת "הירוקים של חיפה" תחת כותרת הקמפיין "רק הגולשים והירוקים ישמרו על החופים".

לדברי הגולשים המאבק להצלת החופים אינו נגמר וברור להם כי לאחר הבחירות יתעוררו לחיים פרויקטים שונים ובראשם המשך הקמת מגדלי חוף הכרמל. כבר כעת לפי פרסומים בעיתונות ידוע כי בועדות התכנון מנסים גורמים שונים לקדם את בנייתם של מגדלים נוספים.

"במאבק האחרון, עמדנו בחזית האנשים והקדשנו את מלוא מרצנו וכוחנו על מנת למנוע את ייבוש הים. איש אחד בלבד בעיריית חיפה עמד לצידנו וזהו שמואל גלבהרט "אומרים נציגי הגולשים ומוסיפים "מנגד אנשים אחרים אשר הציגו עצמם לפני הבחירות כירוקים כגון רה"ע יונה יהב ושלמה גלבוע התנערו לחלוטין מהעמדה הברורה של כלל הגופים הירוקים וניצבו כנגדנו".
.
אוכלוסיית הגולשים בחיפה היא האוכלוסייה הגדולה בארץ ומונה אלפי אנשים. אף על פי שחיפה נהנית מתנאי גלישה ושייט הטובים ביותר בארץ אין כלל תמיכה בפעילויות אלו ואין בעיר שום פתרון מסודר לפעילויות גלישה ושייט. שייטים רבים ובעלי סירות נאלצים לקבל שירותים אלו במועדונים מחוץ לעיר כמו בקיבוץ שדות ים.

"בכוונתנו להתמקם לאחר הבחירות במספר מוקדי השפעה ולקדם נושאים נוספים סביב החופים כגון טיפול בזיהום החופים והים במפרץ חיפה, קידום בניית שבילי אופניים לאורך החופים והעמקת הזיקה שבין תושבי העיר לחופי הים ע"י מיסוד פעילויות הגלישה והשייט בתרבות הפנאי והחינוך של צעירי העיר" אומרים נציגי הגולשים

דובר רשימת"הירוקים של חיפה" יובל פלג מסר כי יו"ר הרשימה ומועמדה לראשות העיר, שמואל גלבהרט הביע את תקוותו כי במאבק משותף של הירוקים והגולשים "נצליח למשור על החופים ולפתח את הספורט הימי בעיר , דבר שתואם את המצע של הירוקים.


חזרה לדף הראשי