דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  רשימת הירוקים לבחירות בחיפה
ברשימת "הירוקים של חיפה" :פעילי סביבה ונציגי שכונות - לא פוליטיקאים * רשימת "הירוקים של חיפה" המתמודדת על ראשות העיר ולמועצת העירייה, היתה בין הראשונות שהוגשו לצוות המנהל את הבחירות מטעם משרד הפנים.
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[19/10/2008 02:54:44] רשימת הירוקים לבחירות בחיפה
ברשימת "הירוקים של חיפה" :פעילי סביבה ונציגי שכונות - לא פוליטיקאים * רשימת "הירוקים של חיפה" המתמודדת על ראשות העיר ולמועצת העירייה, היתה בין הראשונות שהוגשו לצוות המנהל את הבחירות מטעם משרד הפנים.

בראש הרשימה עומד כצפוי שמואל גלבהרט, אדריכל ומתכנן ערים, המועמד מטעמה לראשות העיר. גלבהרט הקים בחיפה לפני קרוב ל-15 שנה את התנועה הירוקה הראשונה בארץ, הביא את נושא איכות הסביבה לראש סדר היום העירוני, ובעקבותיו הלכו גם ערים אחרות.

בין השאר זכורים מאבקים שהוביל נגד תוכניות בניה פוגעניות על רכס הכרמל ולאורך החופים, ובראשם מגדלי חוף הכרמל והמרינה הנדל"נית. גלבהרט טבע את המונח "משולש הבטון של חיפה", והוקיע את הקשר האינטרסנטי בין היזמים הגדולים לבין העירייה, כאשר בתווך ה"מאכער" הראשי ישראל סביון מזכיר מפלגת העבודה בחיפה. גלבהרט עדיין בעיצומו של מאבק נוסף, נגד ריכוזי חמרים מסוכנים ומזהמים במפרץ חיפה, ובכלל זה מיכל האמוניה.

יובל פלג, דובר תנועת "הירוקים של חיפה" מציין כי במקום השני ברשימה,נמצא יו"ר איחוד שכונות חיפה, ירון חנן, יועץ ארגוני במקצועו וסגן אלוף במילואים. חנן הוביל במשך שנים את פורום ציבורי כרמל, ואת "דרך חיפה", ארגון הגג של הגופים הסביבתיים בחיפה, והיה שותף לגלבהרט במרבית המאבקים הסביבתיים.

אחריו, יו"ר ועד סוחרי העיר זאב סילס, בעבר יו"ר ארגון הסטודנטים הארצית, מהנדס תעשייה וניהול, יזם בתחום התיירות ומוביל מאבק העסקים בעיר התחתית ובהדר להפחתת סיווג הארנונה. כמו כן נאבק נגד שינוי קווי אוטובוסים, ה"מייבש" את העיר והדר, ומעניק עדיפות...לגרנד קניון!

במקום הרביעי, אביהו האן, יו"ר ועד פעולה כרמל מערבי, המוביל את מאבק שכונות מערב הכרמל נגד תוכניות בניה חריגות במורד דרך הים, מקדם נושאים ופעילויות בתחום מחשוב ירוק ומחזור פסולת אלקטרונית.
במקום החמישי עו"ד איילת מיכאלי, פעילה ותיקה, ועם זאת צעירה, של ארגוני איכות הסביבה בחיפה.

במקום השישי מוטי בליצבלאו, כימאי, גימלאי של רפא"ל, יו"ר תנועת "בעד" קרית חיים. במקום השביעי עו"ד שוש צמרת, נציגת ועד הפעולה של רמת שאול נגד "תוכנית העיבוי"המקוממת את תושבי השכונה.

לדברי שמואל גלבהרט: גם יתר החברים ברשימה מייצגים, כל אחד בתחומו, מיגזרים שכונות ונושאים ציבוריים. " לא עסקנים המייצגים מפלגות, ולא סלבריטאים שאינם מייצגים דבר, אלא פעילי ציבור אמיתיים המוכרים היטב בקרב הציבור שהם מייצגים. גם מחוץ לרשימה פעילים אשר, מטעמי ניגוד עניינים או משרות ציבוריות בכירות, מנוע מהם להיכלל ברשימה באופן רשמי, אולם הם יהיו נציגינו בתאגידים ובועדות העירוניות, וייכללו בסיעה המורחבת של נבחרנו".
חזרה לדף הראשי