דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  ראש הממשלה פירגן לפרג'ון
אריה פרג'ון הודה לראש הממשלה אולמרט על:הפירגון שנתן לטירת כרמל בראיון החג* אהוד אולמרט הזכיר את מרכז הפעוט כפרויקט מוביל בארץ
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[19/10/2008 02:50:47] ראש הממשלה פירגן לפרג'ון
אריה פרג'ון הודה לראש הממשלה אולמרט על:הפירגון שנתן לטירת כרמל בראיון החג* אהוד אולמרט הזכיר את מרכז הפעוט כפרויקט מוביל בארץ

ראש העיר טירת כרמל, אריה פרג'ון שיגר מכתב לראש הממשלה אהוד אולמרט ורעייתו עליזה ובו הודה לו על שהזכיר בראיון עיתונאי, שנעשה עמו לקראת ראש השנה את מרכז הפעוט, שפועל בטירת כרמל.

בראיון החג, שעסק ברובו בנושאים מדיניים ופוליטיים אמר ראש הממשלה "רעייתי עליזה התחילה את הנושא יחד עם הג'וינט ועם קרנות פרטיות ויחד עם הממשלה. היום יש למעלה מ-30 מרכזים הוליסטיים שעוסקים בטיפול בילדים מגיל לידה עד גיל שש. משהו המדינה לא עשתה מעולם. טירת כרמל היא העיר המובילה".

דובר עיריית טירת כרמל, יובל פלג מציין כי ראש היר אריה פרג'וןכתב לראש הממשלה כי הופתע לגלות בראיון את ההתייחסות למרכז הפעוט וציין כי "רעייתך עליזה מלווה את הפרויקט מזה כמה שנים".

"אין לנו ספק שרעייתך עליזה קידמה את הנושא עם גופים שונים והממשלה בראשותך תרמה את תרומתה להצלחת הפרויקט החשוב הזה" הוסיף אריה פרג'ון.

בסיום מכתבו כתב ראש העיר טירת כרמל כי "מעבר לכל מחלוקת שקיימת בציבור לגבי תקופת כהונתך כראש ממשלת ישראל, אנחנו בטירת כרמל נזכור את תרומתכם המיוחדת, יוצאת הדופן, שלך ושל רעייתך עליזה לקידומם של ילדי טירת כרמל, העיר שחרטה על דגלה לקדם את החינוך מהגיל הרך ועד לאוניברסיטה ועושה זאת בהצלחה רבה למרות משאביה הכספיים הדלים. טירת כרמל, נמצאת זו השנה השנייה , בין שלושת הישובים, המשקיעים הכי הרבה בחינוך בארץ לכל תלמיד".
חזרה לדף הראשי