דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  דוד אריאלי מועמד "העבודה"
הוועדה המוניציפלית של "העבודה":דוד אריאלי מועמד "העבודה" לראשות מועצת קרית טבעון * הוועדה קיבלה את בחירת הסניף המקומי שערך הליך דמוקרטי * אריאלי : יש חשיבות רבה לעובדה שמאחורי ראש מועצה עומדת מפלגה החברה בממשלה
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[28/08/2008 08:28:40] דוד אריאלי מועמד "העבודה"
הוועדה המוניציפלית של "העבודה":דוד אריאלי מועמד "העבודה" לראשות מועצת קרית טבעון * הוועדה קיבלה את בחירת הסניף המקומי שערך הליך דמוקרטי * אריאלי : יש חשיבות רבה לעובדה שמאחורי ראש מועצה עומדת מפלגה החברה בממשלה


הוועדה המוניציפלית של מפלגת "העבודה" בראשות השר שלום שמחון, קיבלה את המלצת סניף המפלגה בקרית טבעון, והחליטה כי דוד אריאלי יהיה מועמד "העבודה" לראשות המועצה.

ההחלטה הרשמית של חברי הצוות, שכלל גם את יו"ר המפלגה אהוד ברק וחברי הכנסת איתן כבל ואופיר פינס ,שמה קץ לחרושת שמועות, שהפיצו גורמים שונים בקריה. ההחלטה סומכת את ידה על הליך הבחירות הדמוקרטי שקיימה מפלגת "העבודה" בקרית טבעון. מזכיר הסניף אורי האס מציין כי "מפלגת העבודה היתה היחידה בטבעון שקראה למתפקדיה להתמודד במועצת הסניף". כאמור נקבע בהתמודדות זו כי עו"ד דוד אריאלי יעמוד בראש הרשימה בבחירות למועצה המקומית ויהיה מועמד "העבודה" לראשות המועצה.

בתגובה להחלטת הוועדה המוניציפלית של מפלגת "העבודה" אמר דוד אריאלי כי "לא היה לי ספק שראשי המפלגה יאמצו את עמדת הסניף בטבעון. הוכחנו לכולם מהי דמוקרטיה אמיתית, מה ששום סיעה לא עשתה בטבעון".

יועץ התקשורת של דוד אריאלי, יובל פלג מציין כי קרית טבעון, נחשבת לאחד "המעוזים" המרכזיים של מפלגת "העבודה" ובמועצה המקומית יש למפלגה 6 נציגים מתוך 12 חברי המועצה המקומית.

"יש חשיבות רבה לעובדה שמאחורי ראש מועצה עומדת מפלגה החברה בממשלה. הדבר יסייע לי כראש מועצה בהשגת תקציבים ממשרדי הממשלה" אמר דוד אריאלי והוסיף "לטבעון מגיע יותר. כשאבחר לראשות המועצה, מפלגת העבודה תסייע לי להגשים את התוכניות בקידום החינוך, בפיתוח השירות לתושב ובשמירה קפדנית על איכות החיים והסביבה".

דוד אריאלי, עו"ד, בן 42, נשוי ואב לשלושה בנים. יו"ר סיעת העבודה במועצה המקומית, יו"ר ועדות כספים ורכש. בעל תואר ראשון במשפטים, בחינוך ובפסיכולוגיה ותואר שני במשפט מסחרי. בעל משרד עריכת דין בטבעון. יועץ משפטי בהתנדבות בעמותות "שלהבת" ו"מעומק הלב".
חזרה לדף הראשי