דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  תמיכה רחבה בשמחה יוסיפוב
בכנס רב משתתפים של יוצאי קוקז באור עקיבא:תמיכה רחבה בראש העיר שמחה יוסיפוב * יו"ר סניף הליכוד בעיר: כולנו עם שמחה שהביא הישגים גדולים לעיר * יו"ר המפד"ל אלי אנקונינה: רצים ברשימה משותפת
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[28/08/2008 08:26:23] תמיכה רחבה בשמחה יוסיפוב
בכנס רב משתתפים של יוצאי קוקז באור עקיבא:תמיכה רחבה בראש העיר שמחה יוסיפוב * יו"ר סניף הליכוד בעיר: כולנו עם שמחה שהביא הישגים גדולים לעיר * יו"ר המפד"ל אלי אנקונינה: רצים ברשימה משותפת

בכנס גדול בהשתתפות כ-150 פעילים מרכזיים של יוצאי הקווקז באור עקיבא, פתח ראש העיר שמחה יוסיפוב את "קמפיין הבחירות" שלו תחת הסיסמה "אוהבים את אור עקיבא- ממשיכים עם שמחה יוסיפוב".

ראש העיר שמחה יוסיפוב מועמד הרשימה המשותפת של הליכוד- מפד"ל לראשות העיר
אור עקיבא, סקר בפני המשתתפים את פעילותו בקדנציה האחרונה , הישגיו הגדולים בתחום החינוך בעיר, התשתיות, התחבורה, הרווחה, צמצום הגרעון ועוד. שמחה יוסיפוב ציין כי במהלך הקדנציה שלו הוא השיג לאור עקיבא ממשרדי הממשלה, למעלה מ-170,000,000 שקל כתקציבי פיתוח, יותר מכל ראש עיר שכיהן במקום.

בנוסף הביא שמחה יוסיפוב תרומות לעיר בהיקף של כ-40 מיליון שקל שיושקעו בפרויקטים מיוחדים לרווחת התושבים.

יו"ר מועצת סניף הליכוד באור עקיבא מוריס אבודרם אמר כי "תנועת הליכוד כולה עומדת מאחורי שמחה יוסיפוב ותפעל להצלחתו בבחירות". לדבריו "שמחה יוסיפוב הוא ראש עיר טוב שהצעיד את אור עקיבא להישגים רבים". כמו כן הוא ציין את נאמנותו של שמחה לתנועת הליכוד כאשר "למרות כל הפיתויים וההצעות הוא נשאר בתנועה ולא עזב אותה".

יובל פלג, יועץ התקשורת של שמחה יוסיפוב ואלי אנקונינה מסר כי בכנס הביעו כולם את תמיכתם בשמחה יוספוב כאשר הם רואים בו "ראש העיר היחיד בארץ הדובר רוסית,שמייצג לא רק את יוצאי הקווקז אלא את כל יוצאי חבר העמים".

יו"ר סיעת המפד"ל באור עקיבא, אלי אנקונינה ברך גם הוא את ראש העיר וציין את העובדה ש"הפעם אנחנו הולכים ברשימה משותפת של הליכוד והמפד"ל " לדבריו "איחוד הכוחות עם הליכוד יתרום רבות למעמדה של העיר ולחיזוקה במישור המקומי והארצי".

אלי אנקונינה ציין את "תמיכתו ועזרתו הרבה של ראש העיר שמחה יוסיפוב בכל נושא הקשור לחיי הפרט והקהילה. תמיכתו בחיזוק ערכי הדת תוך שמירה על הסטאטוס קוו".
חזרה לדף הראשי