דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  נאבקים על עתיד הנמל
יו"ר הירוקים של חיפה מבקש: לשתף את כל "צרכני הים" בתוכניות פיתוח הנמל * הכוונה לשייטים, הדייגים ופעילי הספורט הימי בחיפה ובמפרץ * המטרה: זיהוי קונפליקטים מבעוד מועד
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[24/08/2008 00:07:33] נאבקים על עתיד הנמל
יו"ר הירוקים של חיפה מבקש: לשתף את כל "צרכני הים" בתוכניות פיתוח הנמל * הכוונה לשייטים, הדייגים ופעילי הספורט הימי בחיפה ובמפרץ * המטרה: זיהוי קונפליקטים מבעוד מועד

תוכניות הפיתוח השונות של נמל חיפה הן בתחום האזרחי והן בתחום הצבאי עולות מדרגה והדבר מעורר דאגה רבה בקרב ה"ירוקים של חיפה". יו"ר התנועה, האדריכל שמואל גלבהרט שנמצא כל הזמן עם "היד על הדופק" מבקש ממנכ"ל העירייה לזמן דיון בהשתתפות כל הגורמים הנוגעים לים.

שמואל גלבהרט, מציין בפנייתו למנכ"ל העירייה שמואל גנץ ולמהנדס עיריית חיפה האדריכל אריאל וטרמן כי "מטרת הדיון לזהות מבעוד מועד קונפליקטים אפשריים וליצור תהליך של תאום התכנון, בשיתוף עכל ציבור המשתמשים במעגנות, בחופים ובמפרץ".

לדברי יו"ר תנועת "הירוקים של חיפה", תוכניות הפיתוח של נמל חיפה "נוגעות לפעילויות אחרות ול"צרכנים" נוספים של חופי חיפה, ובהם השייטים לסוגיהם, הדייגים, ופעילי הספורט הימי, חברי ועדת השייט" ולכן מן הראוי שהם יהיו שותפים כבר עתה להליך הנוגע לנמל חיפה. העתק ממכתבו של גלבהרט הועבר גם ליו"ר ועדת השייט ראובן סדנאי.

יובל פלג, גובר "הירוקים של חיפה" מזכיר כי תוכניות הפיתוח של הנמל כוללות את הקמת ה"פולינום" של חיל הים שמעורר התנגדות רבה בקרב כל שומרי איכות הסביבה.

כמו כן, הוחלט באחרונה על פיתוח שהחלק המערבי של הנמל. לדברי גלבהרט "השטח המערבי של הנמל, הוא המנוף לפיתוח העיר התחתית בפרט וחיפה בכלל ויש לפעול לפתיחת השטח אל תוך העיר ".


חזרה לדף הראשי