דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  חוות החיות במפרץ חיפה
ה"ירוקים של חיפה" מציעים פתרון לנושא בעלי החיים:הקמת "חוות חיות" באזור פארק הקישון* בפרויקט יקחו חלק כל העמותות העוסקות בבעלי חיים * ה"חווה" תהיה משותפת לחיפה ולערי הקריות
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[10/08/2008 07:54:44] חוות החיות במפרץ חיפה
ה"ירוקים של חיפה" מציעים פתרון לנושא בעלי החיים:הקמת "חוות חיות" באזור פארק הקישון* בפרויקט יקחו חלק כל העמותות העוסקות בבעלי חיים * ה"חווה" תהיה משותפת לחיפה ולערי הקריות

תוכניתו של יו"ר תנועת "הירוקים של חיפה" , שמואל גלבהרט, להקמת "חוות חיות" אזורית שתציע פתרון כולל לנושא בעלי החיים, הולכת וקורמת "עור וגידים".

בפגישה בהשתתפות חבר המועצה עו"ד אלי קולס יו"ר "ועדת בעלי חיים", הוטרינר העירוני ד"ר דרור דגן עוזרו ד"ר יאיר וייס, ושמואל גלבהרט המכהן גם כיו"ר הועדה לאיכות סביבה, נדונו הבעיות המכבידות על נושא הטיפול בבעלי חיים בחיפה.

יובל פלג, דובר "הירוקים של חיפה" מציין כי תוכנית "חוות החיות" מציעה ריכוז כל הפעילות הנוגעת לבעלי חיים, הן של השרות הוטרינרי, והן של העמותות: צער בעלי חיים, תנו לחיות לחיות, חובבי החתולים, וכו' באתר אחד. חוות החיות תציע גם שרותי עיקור, מימכר מזון וציוד, מרפאות וטרינריות, פנסיון לחיות שבעליהן בחופשה, מרכז מבקרים ופינת ליטוף לבעלי החיים המבוייתים, אפילו בית עלמין לחיות מחמד.

לדברי גלבהרט: "חברי מועצת העיר והנהלתה אינם מודעים לחובות המוטלות על העיריה על פי חוק בנושא בעלי החיים, ואינם מקציבים לכך את התקציבים הדרושים. השרות הוטרינרי עושה כמיטב יכולתו, אבל במגבלות תקציביו זה לא מספיק, למרות סיוע הרב מעמותות של אזרחים ובעיקר אזרחיות שאיכפת להם, גם וטרינרים, המתנדבים על חשבונם. המצוקה מגיעה לשיא, או לשפל, איך שתרצו, בתחנת ההסגר לכלבים, הנמצאת במקום הכי נמוך בחיפה תרתי-משמע, ומועדת להצפות גם בשנות בצורת.."

בפגישה דיווח גלבהרט על התקדמות ותכנית פארק הקישון, העומדת בפני השלמת הליכים
סטטוטוריים. גלבהרט הציע "לתפוס טרמפ" על כביש הגישה למכון הטיהור, לסמן משבצת קרקע מתאימה, ולהיכנס מיד לתכנון פרויקט "חוות החיות".

יו"ר "הירוקים של חיפה" שהעלה הצעה זו כבר לפני כחמש שנים מציע שהפרויקט יהיהמשותף לחיפה ולקריות, במתכונת דומה לאיגודי הערים לאיכות סביבה.עו"ד אלי קולס, שהוא מ"מ יו"ר החברה הכלכלית, סבור כי באיפיון ובתכנון נכון הפרויקט יוכל לשאת את עצמו, והודיע כי יבחן את הנושא במסגרת החברה הכלכלית.

"בשלב זה צריך למנות צוות היגוי שיכין פרוגרמה תכנונית מותאמת לכל יעדי הפרויקט " אומר שמואל גלבהרט ומוסיף ". חשוב להבין כי מדובר לא רק במחויבות הומניטרית שלנו כחברה נאורה, אלא גם בבעיה הנוגעת לבריאות הציבור, ופתרונה מתחייב עפ"י חוק. אולי אם יבינו זאת, תינתן לנושא העדיפות הראויה".חזרה לדף הראשי