דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  פוליטקאים מחוץ לבתי הספר
יו"ר תנועת הירוקים של חיפה שואל : מדוע מונעים ממני להופיע בפני תלמידים?* ראש מערכת החינוך והתרבות בעירייה אוסרת על המתמודדים בבחירות המקומיות להופיע בבתי הספר
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[24/06/2008 19:12:18] פוליטקאים מחוץ לבתי הספר
יו"ר תנועת הירוקים של חיפה שואל : מדוע מונעים ממני להופיע בפני תלמידים?* ראש מערכת החינוך והתרבות בעירייה אוסרת על המתמודדים בבחירות המקומיות להופיע בבתי הספר


שמואל גלבהרט, יו"ר תנועת "הירוקים של חיפה" מערער על האיסור שהוציאה רחל מתוקי, ראש מערכת חינוך ותרבות בעיריית חיפה על הופעת המתמודדים בבחירות לרשויות המקומיות בבתי הספר בעיר. "מדוע נאסר עלי להרצות בפני תלמידים כיו"ר הועדה לאיכות הסביבה?" שואל גלבהרט.

מאחר ושנת הלימודים הנוכחית כבר מסתיימת, מבקש שמואל גלבהרט לשנות את ההחלטה לגבי תחילת שנת הלימודים הבאה. לדבריו "אין כל סיבה שהתלמידים ישמעו סקירות בנושאי איכות סביבה, שימור מבנים ועוד נושאים חשובים לעיצוב דמותו ודעותיו של התלמיד הבוגר".

יובל פלג, דובר תנועת "הירוקים של חיפה" מוסיף כי בפנייתו לרחל מתוקי שואל משואל גלבהרט האם האיסור חל גם על ראש העיר? ומוסיף כי "בשנים קודמות בתי ספר נהגו דווקא לחשוף את תלמידיהם למפגשים עם מועמדים בבחירות, וחלקם אף קיימו "בחירות" בעקבות מפגשים אלה, שזכו לתהודה רבה וחיובית".

עוד מוסיף יו"ר "הירוקים של חיפה" כי "מסורת זו קיימת בבתי ספר רבים בכל הארץ, והמפורסם שבהם בהקשר הזה הינו ביה"ס בליך ברמת- גן. מה יכול להיות רע בשיעור מעשי בדמוקרטיה, לתלמידי כיתות גבוהות,אם הוא ניתן ללא משוא פנים ובאופן שוויוני לכל המועמדים? הוא שואל.

שמואל גלבהרט מציין כי "נושא איכות החיים והסביבה וכן איכות השלטון, הם הנושאים המרכזיים של מערכת הבחירות הקרובה וטבעי שבני נוער שלחלקם יש זכות הצבעה יתעניינו בנושאים הללו. לכן, ההודעה על סגירת שערי בתי הספר היא בלתי סבירה ויש לשנותה".
חזרה לדף הראשי