דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  הירוקים והטכניון יפעלו יחדיו
יו"ר תנועת "הירוקים של חיפה" האדריכל שמואל גלבהרט מציע: שיתוף פעולה עם הטכניוןלמציאת פתרונות למפגעים סביבתיים * פעילות כזאת תביא תועלת רבה לשני הצדדים * במצע "הירוקים" תוכנית למניעת הגירה שלילית של צעירים מחיפה
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[23/06/2008 18:22:42] הירוקים והטכניון יפעלו יחדיו
יו"ר תנועת "הירוקים של חיפה" האדריכל שמואל גלבהרט מציע: שיתוף פעולה עם הטכניוןלמציאת פתרונות למפגעים סביבתיים * פעילות כזאת תביא תועלת רבה לשני הצדדים * במצע "הירוקים" תוכנית למניעת הגירה שלילית של צעירים מחיפה

"הפקולטה לתעשייה וניהול בטכניון יכולה לסייע במחקר, פיתוח וייצור פתרונות למפגעים סביבתיים,ל מציאת תחליפים פחות מזהמים, למיגון ואבטחת ריכוזי חומרים מסוכנים ועוד" כך סבור האדריכל שמואל גלבהרט, יו"ר תנועת "הירוקים של חיפה".

גלבהרט מציע להעמיק את שיתוף הפעולה בין עיריית חיפה לטכניון ש"הוא אחד מהמוסדות הטובים בעולם מסוגו". לדבריו "מדעני הטכניון יכולים להיות בין החלוצים בעולם בתחומים אלו וחיפה יכולה להיות לקוח חשוב למוצרים שיפותחו".

יובל פלג, דובר "הירוקים של חיפה" מסביר כי שמואל גלבהרט פנה בעניין זה לפרופ' פול פייגין, משנה בכיר לנשיא הטכניון. במכתבו גם מעלה גלבהרט "נקודה כואבת" נוספת והיא עזיבתם של מרבית בוגרי הטכניון את חיפה, מיד עם סיום לימודיהם. "הסטודנטים מעדיפים מקומות עבודה אחרים ולא במפרץ חיפה, כי הם מוטרדים מריכוז החמרים המסוכנים והמזהמים שבאזורנו. לכן המסקנה שלי היא שהמפעלים הפטרוכימיים במפרץ חיפה אינם נכס לעיר אלא נטל" מוסיף יו"ר "הירוקים של חיפה".

כדי למשוך את בוגרי הטכניון וצעירים אחרים, ביניהם זוגות צעירים עם ילדים, להישאר בחיפה, החליטה תנועת "הירוקים של חיפה" לשים דגש במצעה על תוכנית שנועדה למנוע הגירה שלילית של צעירים ועיקריה: השקעה מאסיבית במערכת החינוך העירונית, הפחתה דרסטית של מפגעים סביבתיים, היצע רב של תעסוקה אתגרית, מגורים איכותיים בהישג יד לצעירים ומיגוון עשיר של פעילות פנאי ובילוי.


חזרה לדף הראשי