דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  בוטלו ההטבות לחיפה
יו"ר עמותת שכונות חיפה ו"הירוקים של חיפה" מאשים:המדיניות של יונה יהב פוגעת בעיר ועכשיו הוא "מתבכיין"* נציג פורום התושבים והשכונות ירון חנן : במקום להפוך אותנו ל"מדינת חיפה" יהב מקונן על מדיניות הממשלה כלפי "מדינת תל-אביב"
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[19/06/2008 00:34:18] בוטלו ההטבות לחיפה
יו"ר עמותת שכונות חיפה ו"הירוקים של חיפה" מאשים:המדיניות של יונה יהב פוגעת בעיר ועכשיו הוא "מתבכיין"* נציג פורום התושבים והשכונות ירון חנן : במקום להפוך אותנו ל"מדינת חיפה" יהב מקונן על מדיניות הממשלה כלפי "מדינת תל-אביב"

ירון חנן, יו"ר עמותת "איחוד שכונות חיפה", מרכז פורום נציגי שכונות הרכס ואחד הפעילים המובילים בתנועת "הירוקים של חיפה" תוקף בחריפות את מדיניותו של ראש העיר יונה יהב, שהביאה לדבריו "לביטול כל ההטבות שהממשלה רצתה להעניק לעיר בעקבות מלחמת לבנון השנייה".

"במקום להפוך את העיר ל"מדינת חיפה", בשיתוף פעולה עם ראשי הערים, נשר, טירת הכרמל, הקריות והסביבה, שגם הם נפגעו במלחמה, ניסה יונה יהב להשיג הטבות רק לחיפה, כשהוא מתעלם מראשי הערים סביבו. התוצאה שהם התארגנו מול חיפה והביאו לביטול ההחלטה שהעניקה לעיר עדיפות וקידום כלכלי " מסביר ירון חנן.

דובר הירוקים של חיפה, יובל לג מציין כי לדברי הפעיל בתנועה "היתה ליונה יהב הזדמנות להפוך אותנו למטרופולין של האזור. אבל הוא משיקולי אגו, יוקרה, תחושת כוח והתנשאות חסרת בסיס, דחה את כל הפניות של ראשי הערים מהקריות, נשר וטירת כרמל והעדיף לפעול לבדו. זה פעל נגדו ונגדנו כ"בומרנג" והוא נותר חסר כל" אומר ירון חנן ומוסיף "הבעיה שהנפגעים ממדיניות זו הם תושבי העיר ועימם הסוחרים, אנשי התעשייה והכלכלה, שאיבדו הזדמנות לקבל הטבות שונות מהממשלה".

"יונה יהב הולך עכשיו לתקשורת ומתבכיין על מדיניות האפליה של הממשלה שמעודדת את "מדינת תל-אביב", במקום שינסה לייצור כאן את מטרופולין חיפה הרחב באיחוד כוחות וחיבוק הדדי עם כל הרשויות בסביבה, הרי יש לכולנו אינטרסים משותפים רבים".

"הרי סכנת המלחמה, ריכוז החומרים המסוכנים ובעיית איכות האוויר והזיהום במפרץ חיפה, איננה רק של העיר חיפה זו בעיה גם של העיר נשר, קרית טבעון וכל ערי הקריות. אזור התעשייה הדרומי של חיפה גובל עם אזור התעשייה של טירת כרמל, במקום מלחמות של הכל בכל, אפשר וצריך להגיע לשיתופי פעולה, אבל יונה יהב ככל הנראה לא בנוי לעבודת צוות ושיתוף ובוחר בריב ומדון כדרך החיים המובילה. לכן עליו לקחת את מלוא האחריות להסיק מסקנות מכישלונו" טוען ירון חנן.
חזרה לדף הראשי