דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  הירוקים: מתקני אימון בפארקים
יו"ר "תנועת הירוקים של חיפה" שמואל גלבהרט מציע: להציב מתקני אימון גופני בפארקים ובשטחים הירוקים * הצעה דומה הגיש גלבהרט עוד לראש העיר הקודם והיא לא בוצעה * מציע שפארק הכט החדש ישמש כ"פיילוט" ניסיוני
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[17/06/2008 00:06:56] הירוקים: מתקני אימון בפארקים
יו"ר "תנועת הירוקים של חיפה" שמואל גלבהרט מציע: להציב מתקני אימון גופני בפארקים ובשטחים הירוקים * הצעה דומה הגיש גלבהרט עוד לראש העיר הקודם והיא לא בוצעה * מציע שפארק הכט החדש ישמש כ"פיילוט" ניסיוני

יו"ר "תנועת הירוקים של חיפה" שמואל גלבהרט, דואג ל"כושרם הגופני" של תושבי חיפה והקריות ומציע כי "מתקני אימון גופני יוצבו בפארקים ובשטחים הירוקים לשימוש חופשי של התושבים".

שמואל גלבהרט, שבעת לימודיו בטכניון, היה מדריך ומאמן בחדר הכושר, העלה הצעה דומה עוד בקדנציה הקודמת לראש העיר עמרם מצנע, אך לדבריו "ההצעה גנוזה באחד מתיקי העירייה מבלי שהגיעה לידי יישום". את הצעתו החדשה – ישנה, הפנה גלבהרט לראש מינהל התיפעול בעירייה ולמנהל רשות הספורט, כשהוא מציע להם לקחת דוגמה מערים אחרות כ:ת"א, פתח תקווה, כפר סבא, הרצליה ועוד, שם הוצבו מתקנים כאלה שזוכים להצלחה רבה.

"חיפה והקריות משופעת בגינות ציבוריות, פארקים, חורשות ושטחי ציבור אחרים שניתן לנצל אותם להצבת המתקנים לשיפור הכושר הגופני" טוען גלבהרט ומוסיף כי לדעתו ניתן לעשות "פיילוט" לנושא בפארק הכט החדש, שזוכה למטיילים רבים.

"פיתוח הכושר הגופני הוא חלק מתרבות הפנאי של בני כל הגילאים ותורם רבות גם לבריאות התושבים" מציין יו"ר "תנועת הירוקים של חיפה".

שמואל גלבהרט מבקש כי הגורמים בעירייה המופקדים על הנושא, יתחילו מיד בבדיקות
של סוגי המתקנים, בטיחותם ועלויות ההקמה והתחזוקה, כדי ש"המתקנים הללו יקומו כבר בעתיד הקרוב".חזרה לדף הראשי