דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  להוזילמסעות תלמידים לפולין
ראש העיר טירת כרמל בפנייה לשרת החינוך: מחירי נסיעות התלמידים לפולין מוגזמים* אריה פרג'ון קורא לשרה יולי תמיר להתערב מיד בנושא כדי שהמסעות הללו לא יפסקו וגם ילדי הפריפרייה יוכלו להשתתף בהם
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[07/02/2008 21:34:02] להוזילמסעות תלמידים לפולין
ראש העיר טירת כרמל בפנייה לשרת החינוך: מחירי נסיעות התלמידים לפולין מוגזמים* אריה פרג'ון קורא לשרה יולי תמיר להתערב מיד בנושא כדי שהמסעות הללו לא יפסקו וגם ילדי הפריפרייה יוכלו להשתתף בהם

ראש העיר טירת כרמל, אריה פרג'ון, פנה לשרת החינוך פרופ' יולי תמיר וביקש את התערבותה המיידית בפרשת "העלאת מחירי הנסיעה של תלמיידים לפולין .

לדברי ראש העיר "התבשרו התלמידים בכל רחבי הארץ, כי באם ברצונם להשתתף במסע לפולין,עליהם לשלם הרבה יותר מאשר שילמו חבריהם בשנה שעברה". אריה פרג'ון מציין כי הנושא חמור עוד יותר על רקע התחרות על הטיסות לחו"ל שמוזילה את מחירי הכרטיסים, "כאשר שערי הדולר והיורו צונחים ביחס לשקל, רק דבר אחד מתייקר מעבר לכל הגיון – מחיר ההשתתפות במסעות התלמידים לאתרי הזיכרון בפולין".

יובל פלג, דובר עיריית טירת כרמל אמר כי אריה פרג'ון ציין עוד כי ללא ספק השרה מכירה בחשיבות הרבה בהמשך קיומן של מסעות התלמידים לפולין " אולם , אנו בטירת כרמל, כמו במקומות אחרים בארץ, שבהן מתגוררת אוכלוסייה חלשה, הגענו למצב שבו אין לתלמידים ולהוריהם את הסכום הדרוש למימון מסע זה".

ראש העיר שואל את שרת החינוך "האם אנו רוצים להגיע למצב שבו רק תלמידי שכונות היוקרה של המדינה יצאו לפולין? האם יתכן מצב שבו תלמידי הפריפרייה לא ישתתפו במסעות הזיכרון לשואה ולגבורה באירופה?"

לדבריו דרושה התערבות משרד החינוך "בכל דרך שהיא (כולל סיבסוד תלמידים מאזורי מצוקה) כדי שגם ילדנו, תלמידי בתי הספר ותנועות הנוער בטירת כרמל, יקחו חלק במסעות חשובים אלו לעיצוב דמותם".
חזרה לדף הראשי