דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  מקום שנעים לגור בו
מפקד המחוז הצפוני במשטרה: אחוזי הפשיעה בטירת כרמל נמוכים- הדברים נאמרו בפגישת עבודה עם ראש העיר מ"מ וסגניו ומפקד התחנה בעיר * אריה פרג'ון: להעלות את תקן מפקד התחנה לסנ"ץ
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[28/01/2008 17:49:03] מקום שנעים לגור בו
מפקד המחוז הצפוני במשטרה: אחוזי הפשיעה בטירת כרמל נמוכים- הדברים נאמרו בפגישת עבודה עם ראש העיר מ"מ וסגניו ומפקד התחנה בעיר * אריה פרג'ון: להעלות את תקן מפקד התחנה לסנ"ץ

מפקד המחוז הצפוני של המשטרה, ניצב שמעון קורן, בא לפגישת עבודה בעיריית טירת כרמל ואמר כי "אחוזי הפשיעה בעיר נמוכים" . ראש העיר אריה פרג'ון שיבח את שיתוף הפעולה הקיים בין המשטרה לעירייה.

מפקד המחוז בלווית קצינים בכירים, מפקד מרחב חוף תנ"צ רוני עטייה, סיירו בתחנת המשטרה המקומית, שמעו סקירה מקיפה על פעילות השוטרים והמתנדבים ממפקד התחנה רפ"ק טוביה יש אל ואחר כך הגיעו ללשכת ראש העיר.

דובר עיריית טירת כרמל יובל פלג מוסיף כי בפגישה עם מפקד המחוז השתתפו גם מ"מ ראש העיר פריד אברהם, סגני ראש העיר מוריס בנימין ורוני אליהו ומזכיר העיר שמואל קטוני.

ראש העיר אריה פרג'ון ביקש ממפקד המחוז להגדיל את תקן מפקד התחנה לדרגת סנ"ץ במקום התקן של רפ"ק, שאת "כדי שלא יהיה צורך בכל שנה וחצי להחליף את מפקד התחנה כדי שיתקדם בדרגה". מפקד המחוז ניצב שמעון קורן אמר כי הנושא נמצא בבדיקה.

כמו כן הזמין ראש העיר את מפקד המחוז להיות "אורח הכבוד" בתהלוכת העדליאדע המסורתית שתתקיים בטירת כרמל ביום רביעי 19 במרץ בשעה 16.00 אחר הצהרים, בהשתתפות אלפי צועדים.
חזרה לדף הראשי