דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  קופסאות במקום שקיות ניילון
ארוחת עשר בבית ספר יסודי בטירת כרמל:שקיות הפלסטיק- אאוט קופסאות –אין* במסגרת פעילות לשמירה על איכות הסביבה * פחים למיחזור נייר לבן הוצבו בכיתות בית הספר היסודי "זבולון המר"
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[28/01/2008 17:44:38] קופסאות במקום שקיות ניילון
ארוחת עשר בבית ספר יסודי בטירת כרמל:שקיות הפלסטיק- אאוט קופסאות –אין* במסגרת פעילות לשמירה על איכות הסביבה * פחים למיחזור נייר לבן הוצבו בכיתות בית הספר היסודי "זבולון המר"

במרכולים ובסופרמרקטים עדיין מחלקים שקיות ניילון הגורמות לזיהום הסביבה, אבל בבית הספר היסודי "זבולון המר" בטירת כרמל, כבר אין יותר שקיות ניילון בארוחת עשר המסורתית.

תלמידי כיתות א-ו בבית הספר לא רק לומדים על איכות הסביבה ומיחזור אלא גם פועלים על פי הכללים שנקבעו: את הארוחות לבית הספר לא מביאים עוד כשהם עטופים בניילונים רבים המזהמים את הסביבה, אלא מניחים את הארוחה בקופסת פלסטיק רב שימושית.

בכיתות בית הספר "זבולון המר" הוצבו פחים למיחזור נייר לבן, לאיסוף בקבוקים ולסוללות משומשות והתלמידים משתמשים בפחים לצרכים אלו.

יובל פלג דובר עיריית טירת כרמל מסר כי ראש העיר, אריה פרג'ון ומנהל מחלקת החינוך עמינדב וייס, שיבחו את פעילותה של מנהלת בית הספר גילה דור בנושא איכות הסביבה ואמרו כי יאמצו את "מודל בית הספר גם לשאר המוסדות החינוכיים בעיר".

ביה"ס "זבולון המר" ערך שבוע "איכות הסביבה" שבמהלכו הוקרנו סרטי איכות הסביבה בנושאים של: מים, פסולת, מיחזור וזיהום אוויר. בכיתות נלמדו שיעורים מיוחדים הקשורים לבעיות איכות הסביבה והתקיימה הרצאה בנושא "חומרים מסוכנים" ע"י הרכז המקצועי של המשרד לאיכות הסביבה, תלמידי כיתות ב'-ו' יצאו לביקור במפעל למיחזור "קומפוסט 2000".

השבוע , שאורגן על יד אושרת אליה, רכזת המדעים של בית הספר הסתיים ביום שיא שכלל סדנאות אומנות בנושא מיחזור חומרים מן הטבע.

חזרה לדף הראשי