דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  גנבים חסרי מצפון
מכרה כרטיסים למופע "החלקה על הקרח" ביתה נפרץ וכל הפדיון נגנב* חבריה מארגנים גבית להחזרת הכסף
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[24/01/2008 15:25:44] גנבים חסרי מצפון
מכרה כרטיסים למופע "החלקה על הקרח" ביתה נפרץ וכל הפדיון נגנב* חבריה מארגנים גבית להחזרת הכסף


ביתה של תושבת דימונה שמכרה כרטיסים למופע "החלקה על הקרח" נפרץ וכל כספי הפדיון שלה, עשרות אלפי שקלים נגנבו. חבריה פתחו במגבית להחזרת הכסף.

האשה, ז. י. תושבת דימונה, הפיצה בקרב קהל עולי ברית המועצות עשרות כרטיסים למופע "סימפוניית הקרח" שיועלה ב-2 בפברואר בהיכל "נוקיה" בת"א, המופע מעורר התעניינות רבה בקרב העולים, שכן מופיעים בו עשרות כוכבים אלופי עולם ומחזיקי מדליות אולימפיות בהחלקה על הקרח.

מביתה של האשה נגנבו כ-20,000 שקל שקיבלה עבור מכירת כ-100 כרטיסים וכן תכשיטי זהב שהיו ברשותה. תלונה על הגניבה נמסרה לתחנת משטרת דימונה שפתחה בחקירה.

בינתיים, נדרשה האשה להעביר את כספי הכרטיסים לאמרגן המופע ומאחר והכסף לא היה ברשותה, החלו חבריה לקהילת עולי ברית המועצות בדימונה והסביבה לארגן מגבית לאיסוף
דמי הפדיון שנגנבו.

"אולי לפורץ יהיה מעט מצפון להחזיר לאשה את הכסף שלקח, מאחר ולא מדובר בכספה שלה " אמרו חבריה של האשה שנותרה חסרת כל.

יובל פלג, יועץ התקשורת של המופע ציין כי פרויקט "סימפונית הקרח" של זולין אלכסנדר ואיליה אברבוך, הוא מופע ייחודי, המיועד לכל המשפחה, בהשתתפות כוכבים בעלי שם עולמי אלופי עולם, זוכי מדליות אולימפיים, אלופי אירופה ועוד.בין המחליקות תהיה אירינה סלוצקיה, פעמיים אלופת עולם (2004-5), מחזיקת מדליות אולימפיות מ-2002 וטורינו (2006), 7 פעמים אלופת אירופה , אלופת רוסיה, מחזיקה ב-40 מדליות זהב, 21 מדליות כסף ו – 18 מדליות ארד. 7 פעמים אלופת אירופה שהוכתרה כמחליקה הטובה ביותר בהיסטוריה של רוסיה.

במופע שיועלה בהיכל "נוקיה" יקחו בו חלק עשרות זוגות של מחליקים בינלאומיים בשלל מופעים מרהיבים, כולל הופעות מתוך התרבות היהודית, שיועלו בבכורה בינלאומית.

חזרה לדף הראשי