דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  תופרים מפות לאוניות הפאר
"מנו ספנות" בשירות הקהילה ובעד תוצרת"כחול-לבן":מעדיפה רכישת מוצרים תוצרת הארץ* - הזמינה לחדרי האוכל של האוניות מפות המיוצרות על ידי חברה ישראלית שמעסיקה אסירים בכלא איילון במסגרת שיקומם * משה מנו: יש בכך תרומה למשק ולקהילה
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[20/01/2008 12:26:09] תופרים מפות לאוניות הפאר
"מנו ספנות" בשירות הקהילה ובעד תוצרת"כחול-לבן":מעדיפה רכישת מוצרים תוצרת הארץ* - הזמינה לחדרי האוכל של האוניות מפות המיוצרות על ידי חברה ישראלית שמעסיקה אסירים בכלא איילון במסגרת שיקומם * משה מנו: יש בכך תרומה למשק ולקהילה

כאשר מחלקת הרכש בחברת "מנו ספנות" התלבטה בין רכישת מפות מתוצרת המזרח הרחוק לכאלה המיוצרות בישראל, הכריע נשיא החברה ובעליה משה מנו, בעד העדפת תוצרת הארץ, אחר ששמע כי את המפות האיכותיות, תופרים אסירים מכלא איילון.

"מדיניות החברה היא להעדיף ספקים ותוצרת מקומית על פני תוצרת חוץ, כדי לחזק את התעשייה בארץ" אומר משה מנו, שניתן הנחייה ברוח זו לאנשי הרכש בחברתו.

דובר מנו ספנות, יובל פלג מציין כי באחרונה, במסגרת ההכנות לפתיחת עונת ההפלגות 2008 , החלו אנשי הרכש של החברה, לחפש מוצרים רבים שנועדו ל"השלמת מלאי וחידוש הציוד" באוניות הנוסעים המפוארות המופעלות על ידי החברה בין השאר נרכשו אלפי מגבות מתוצרת מקומית.

כאשר חיפשו מפות איכותיות לחדרי האוכל של האוניות, גילו אנשי הרכש כי מול תוצרת הטקסטיל המיובאת מסין, מציעה להם חברה ישראלית בשם "סילברטקס" מפות איכותיות שלמרבה ההפתעה נתפרות בארץ דווקא על ידי אסירים מכלא איילון, במסגרת תהליך השיקום שלהם.

"ראיתי בכך עיסקה מצוינת כפולה גם לרכוש תוצרת הארץ באיכות טובה מאוד וגם לתרום לקהילה המעסיקה אסירים" ציין משה מנו, שנתן הוראה להעדיף את תוצרת "סילברטקס"
על פני היבוא מהמזרח הרחוק.

"מנו ספנות" מציעה מדי שנה לישראלים הפלגות ליעדי נופש ותיור בים התיכון בשתי אוניות פאר שהיא מפעילה ה"רויאל איריס" וה"איריס". ההפלגות הן ליעדים קרובים כמו הריביירה הטורקית, יוון והאיים וליעדים רחוקים יותר כמו: איטליה, ספרד, צרפת, מלטה ועוד.

בחבילות ה"קרוז" מציעה "מנו ספנות": 4 ארוחות ביום, בידור ישראלי ובינלאומי, מועדוני בילוי וריקודים, בריכות שחייה, ג'קוזי, סאונה, מכון כושר, פעילות ספורט, קזינו, חנויות דיוטי פרי ועוד. המחיר כולל גם את כל המיסים וההיטלים.
חזרה לדף הראשי