דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  נחנך מרכז הפעו"ט החדש
נחנך מרכז הפעו"ט בטירת כרמל: השר הרצוג: המקום הוא אות ומופת לכל ילדי ישראל * שיבח את ראש העיר על שיישם את הרעיון בשטח * רעיית ראש הממשלה עליזה אולמרט: ראשי רשויות מכל הארץ רוצים לחקות את הבית הזה * ענת בר מנהלת המרכז:החינוך הוא נר לרגליו של ראש העיר
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[09/01/2008 15:13:25] נחנך מרכז הפעו"ט החדש
נחנך מרכז הפעו"ט בטירת כרמל: השר הרצוג: המקום הוא אות ומופת לכל ילדי ישראל * שיבח את ראש העיר על שיישם את הרעיון בשטח * רעיית ראש הממשלה עליזה אולמרט: ראשי רשויות מכל הארץ רוצים לחקות את הבית הזה * ענת בר מנהלת המרכז:החינוך הוא נר לרגליו של ראש העיר

"חנוכת המקום הוא צעד משמעותי בהתמודדות המודרנית עם החינוך בגיל הרך, זו מהפכה שקשה לתאר אותה" כך אמר שר הרווחה והשירותים החברתיים, השר יצחק הרצוג, בטקס חנוכת מרכז הפעו"ט בטירת כרמל.

"המקום הזה הוא אות ומופת לכל ילדי ישראל ולמערך שירותי הרווחה בארץ ומכאן תצא התורה" אמר עוד השר בדברי ברכתו בטקס שבו השתתפו מאות אורחים, ביניהם רעיית ראש הממשלה, עליזה אולמרט, המלווה את פרויקט מרכז הפעו"ט שנים רבות, בידידות אישית עם מנהלת המרכז ענת בר.

חלק ניכר מדבריו, הקדיש שר הרווחה למילות תודה ומחמאות לראש העיר אריה פרג'ון ש"לקח רעיון ויישם אותו בשטח", לענת בר, המנהלת הנמרצת שלא נרתעה מקשיים ולליאורה גוברין טפלא, מנהלת שירותי הרווחה בטירת כרמל על ניהול מחלקה למופת.

רעיית ראש הממשלה, עליזה אולמרט אמרה כי "הרבה ראשי רשויות נושאים עיניהם למקום הזה ורוצים לחקות אותו ". היא סיפרה על הכרותה עם מנהלת המרכז ענת בר שמגלה "מנהיגות, מסירות יכולות והתמדה".

יו"ר קרן סקט"א –רש"י, אלי אלאלוף, לא הסתיר את התרגשותו הרבה כשקם לברך. לדבריו הקרן פעילה בטירת כרמל כבר 13 שנה ו"שמחה על השותפות הזאת". לדבריו "זו הזדמנות נדירה ליישם את הידע והתורה שתצא מהשטח ומהפריפרייה לכל הארץ".

מנכ"ל הביטוח הלאומי ד"ר יגאל בן-שלום, אמר כי עבורו "זה רגע של סגירת מעגל" שכן הוא החל את דרכו בטיפול בנוער בסיכון ועכשיו הוא חוזר לנושא. ד"ר בן שלום שיבח את ראש העיר אריה פרג'ון ש"יודע לנדנד כשצריך ולהשיג תוצאות. זו דוגמה למנהיגות מקומית שיודעת להתגבר על קשיי הבירוקרטיה".

ענת בר, מנהלת המרכז והיוזמת של הרעיון העומד מאחורי מרכז הפעו"ט- העשרה פעילות וטיפול לגיל הרך, התקשתה מאוד להסתיר את התרגשותה מהרגע הזה "שבו החלום הפך למציאות". היא הודתה לראש העיר אריה פרג'ון ש"החינוך הוא נר לרגליו" ואשר "אהבתו הרבה לנושא ומעורבותו הביאו לפתרון כל הבעיות שצצו בשטח".

פרופ' אבי שגיא שוורץ, מהמרכז לחקר התפתחות הילד באוניברסיטת חיפה, המלווה את הפרויקט אמר כי "טירת כרמל היא שמורת טבע לטיפול בגיל הרך" והוסיף כי "יזומות חינוכיות צומחות מתוך הקהילה כמו בטירת כרמל". פרופ' שגיא ציין אף הוא את תמיכתו "באמונה אמיתית של ראש העיר".

הורים לילדים הלוקחים חלק בפעילות המרכז במסגרת פרויקט "הורים מעורבים" הודו לראש העיר, לכל התורמים והשותפים למרכז ולמנהלת ענת בר על היוזמות והפעילויות וציינו כי "יחד נעניק את החינוך הטוב ביותר לילדנו".

ראש העיר אריה פרג'ון הודה אף הוא לכל התורמים להקמת המרכז ובעיקר לקרן סקט"א- רש"י וכן למנהלת הנמרצת של המרכז ענת בר.

ראש העיר הזכיר כי "טירת כרמל היא העיר המשקיעה את התקציב הגדול ביותר בארץ לחינוך כל תלמיד. "בכניסתי לתפקיד הצהרתי כי החינוך והדאגה לילדי טירת כרמל, דור העתיד שלנו, יעמוד בראש סדר העדיפות המקומי. לשמחתי, ממלא המקום שלי, הסגנים וחברי מועצת העירייה חושבים בדיוק כמוני" אמר אריה פרג'ון שסיים את דבריו במשפט "הילדים בטירת כרמל הם הפרחים שלנו".

דובר עיריית טירת כרמל, יובל פלג אמר כי טקס חנוכת המרכז נפתח בגזירת הסרט המסורתית בכניסה למבנה החדש והמודרני.אחר כך התכבד שר האוצר לשעבר, פרופ' יעקב נאמן, בקביעת המזוזה בכניסה הראשית והתורמים בארשות אלי אלאלוף- יו"ר קרן סקט"א- רש"י יחד עם שר הרווחה יצחק הרצוג ורעיית ראש הממשלה עליזה אולמרט, הסירו את הלוט מהשלט שנקבע בכניסה.

לטקס הגיעו אורחים רבים ממשרד הרווחה, מקרן סקט"א- רש"י, מאוניברסיטת חיפה, מגופים ותורמים נוספים וכן השתתפו ממלא מקום ראש העיר, אברהם פריד, סגני ראש העיר מוריס בנימין ורוני אליהו,חברי מועצת העיר ומנהלי מחלקות בעירייה.חזרה לדף הראשי