דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  אתר חדש למולטימדיה
אתר חדש: כל אחד יכול להפוך למומחה מולטימדיה * האתר מלמד צעד אחר צעד לעצב, לבנות, לערוך אתרים, תמונות, סרטי וידיאו וטלוויזיה, מצגות, יצירה והכנה לדפוס של לוגו, כרטיס ביקור, נייר מכתבים ועוד * קהל היעד: בעלי מקצוע, חובבים וכאלה שאין להם שום ידע בתחום
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[02/12/2007 19:42:40] אתר חדש למולטימדיה
אתר חדש: כל אחד יכול להפוך למומחה מולטימדיה * האתר מלמד צעד אחר צעד לעצב, לבנות, לערוך אתרים, תמונות, סרטי וידיאו וטלוויזיה, מצגות, יצירה והכנה לדפוס של לוגו, כרטיס ביקור, נייר מכתבים ועוד * קהל היעד: בעלי מקצוע, חובבים וכאלה שאין להם שום ידע בתחום

כמה פעמים רצית להכין מצגת, לערוך סרט וידיאו, לשפר את איכות הצילומים שלך או להכין לעצמך כרטיס ביקור ? עד היום נאלצת להשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע גם אם חשבת שיש לך את היכולת לעשות זאת בעצמך.

אתר חדש וידידותי, מאפשר לך מהיום, לעשות את כל הפעולות הללו בעצמך ובחינם. האתר www.2create.co.il מאפשר לימוד וביצוע בעזרת סרטוני הדרכה או מדריכי טקסט ידידותיים משולבים בצילומים, כל פעולה שאתה מבקש לעשות בתחום העיצוב, הגרפיקה והוידיאו.

קהל היעד של האתר הם בעלי מקצוע בתחומים אלה המבקשים להרחיב את ידיעותיהם, חובבים או כאלה הנחשפים לתחום בפעם הראשונה. התחומים אותם מכסה האתר הם: עיצוב ובניית אתרים, אנימציה, עורכי וידאו, טלוויזיה,אפקטים, תלת מימד, סאונד, צילום סטילס ווידאו דיגיטאלי, גרפיקה והכנה לדפוס, אינטראקטיבי, הכנת מצגות ועוד'.

יועץ התקשורת יובל פלג מציין האתר "ליצור" www.2create.co.il כולל מאמרים וחדשות מקצועיות שנכתבו על ידי מומחים בתחום, בנוסף, האתר מאפשר לגולשים להציע וליצור תכנים, טיפים והדרכות מקצועיות. כמו כן יוצר האתר "קהילת משתמשי מולטימדיה" אשר תנהל במסגרתו דיונים בפורומים מקצועיים בתחומי עניין שונים.

האתר כולל אינדקס של בעלי מקצוע שיפרסמו את שירותיהם. באתר קיימת מערכת מכרזים ייחודית מאפשרת לכל אדם ליצור "מכרז אישי" שבו יפרט את דרישותיו ובעלי המקצוע יוכלו להגיש הצעות מחיר עבור הפרוייקט האישי.

את האתר החדש משיקה קבוצת PowerTip, שקמה לפני כחצי שנה, במטרה לספק שירותי תוכן איכותיים ומקצועיים בתחומים שונים בשפה העברית ומפעילה פלטפורמות שיווקיות ממוקדות במדיום האינטרנט ושורה של מיזמים אינטרנטיים הכוללים אלפי עמודי תוכן. האתר www.2create.co.il הוא הראשון בסדרת אתרים שיושקו על ידה בשנה הקרובה.

קבוצת PowerTip הינה שותפות של קבוצת פלג תקשורת וקבוצת HMS בבעלות משפחת זוגלובק.

חזרה לדף הראשי