דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  מזג האוויר וההפלגות בים
הגשם מתמהמה וההפלגות נמשכות*מזג האוויר הנאה באזורנו הביא להארכת עונת הפלגות הנופש של "מנו ספנות" * מחירי סתיו הופכים את ההפלגה לאטרקטיבית יותר
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[29/10/2007 12:08:04] מזג האוויר וההפלגות בים
הגשם מתמהמה וההפלגות נמשכות*מזג האוויר הנאה באזורנו הביא להארכת עונת הפלגות הנופש של "מנו ספנות" * מחירי סתיו הופכים את ההפלגה לאטרקטיבית יותר

יש מי שמרוויחים ממזג האוויר הנאה השורר באזורנו. הנופשים הישראלים חובבי אוניות ה"קרוז", יכולים להמשיך ולשוט בים התיכון גם במהלך חודש נובמבר.

חברת "מנו ספנות", המובילה בתחום הפלגות הנופש בארץ, החליטה להאריך את העונה שהחלה בחודש מרץ גם לחודש נובמבר, למרות שהחברות הישראליות האחרות בענף, הפסיקו את ההפלגות .

דובר החברה יובל פלג מציין כי אוניית הפאר "איריס" של חברת "מנו ספנות" תערוך במהלך חודש נובמבר הפלגות "קרוז" קבועות מימי ראשון עד חמישי לרודוס ומרמריס ובימי חמישי עד ראשון לריביירה הטורקית.
מחירי ההפלגות בחודש זה יהיה נמוכים בכ-20% לעומת מחירי הקיץ. מחירים לדוגמה:
הפלגת סופשבוע, 3 לילות, החל מ-289 דולר, הפלגת אמצע שבוע 4 לילות החל מ- 319 דולר. בכל ההפלגות "דיל" מיוחד לנוסע שלישי ורביעי בחדר, המשלם רק 50% ממחיר הכרטיס.

"התחזית למזג האוויר נאה , הים הנוח בתקופה זו, והביקוש הנמשך מצד נופשים ישראלים לחופשה המשלבת ים ואתרים תיירותיים, הביאו אותנו למסקנה שיש מקום בהמשך ההפלגות גם בסתיו" מציין משה מנו, נשיא קבוצת "מנו ספנות".

"הינו הראשונים לפתוח את העונה ונהיה אחרונים לסיים אותה. למעשה נפעיל את האוניות השנה במשך תשעה חודשים, התקופה הארוכה ביותר מזה שנים רבות" הוסיף משה מנו.

בהפלגות מוגשות 4 ארוחות עשירות ביום.. מופעי בידור ישראלי ובינלאומי ותוכנית עשירה בכל שעות היום והלילה. מועדון לילה, דיסקו, קזינו, חדר כושר, חנויות פטורות ממכס, בריכת שחייה, ג'קוזי, ועוד.

פרטים נוספים: באתר מנו ספנות www.mano.co.il או בטל' 1-700-700-666חזרה לדף הראשי