דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  הפתרון לשביתת המורים
בטירת כרמל משנים את חוקי השביתה: "לילות לבנים" במקום "בקרים חשוכים"* עיריית טירת כרמל, החלה להפעיל בלילות את מרכז הנוער, כדי להרחיק את התלמידים השובתים מהרחובות ולהעניק להם פעילות תרבותית
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[24/10/2007 06:46:37] הפתרון לשביתת המורים
בטירת כרמל משנים את חוקי השביתה: "לילות לבנים" במקום "בקרים חשוכים"* עיריית טירת כרמל, החלה להפעיל בלילות את מרכז הנוער, כדי להרחיק את התלמידים השובתים מהרחובות ולהעניק להם פעילות תרבותית

במסגרת הפעילות שהוגדרה כ"לילות לבנים" נפתח מרכז הנוער מדי לילה בשעה 22.30 ומציע לצעירים שורה של פעילויות עד לשעה 04.00 בבוקר. בין השאר פועלים במקום חדר המוזיקה, די.ג'י. חדרי מחשבים, מופעים ועוד.

ראש העיר טירת כרמל אריה פרג'ון, שיזם את הפעילות החריגה בלילות, בשיתוף מחלקת הנוער והמתנ"ס המקומי ציין כי "מאז שהחלה השביתה בבתי הספר התיכוניים, חל שינוי בהרגלי החיים של התלמידים.הבקרים שלהם חשוכים שכן הם ישנים עד לשעה מאוחרת, ובשעות הערב חלקם יוצאים מתוך שעמום וחוסר מעש למסע וונדליזם ברחובות העיר".

יובל פלג, דובר עיריית טירת כרמחל מציין כי המתכונת של פעילות בני נוער ב"לילות לבנים" הופעלה לראשונה בטירת כרמל בקיץ האחרון, כאשר התקיימו כתריסר "לילות לבנים" שזכו להצלחה גדולה מאוד ומשכו אליהם מאות בני נוער.

את ה"לילות הלבנים" הפעילו מחלקת הנוער של העירייה בראשותו של ציון סודרי יחד עם מחלקת החינוך בראשותו של עמינדב וייס , מרכז הנוער, המתנ"ס וגורמים נוספים בעירייה ובקהילה.

התקציב לפעילות החברתית בלילות מגיע ממשלת ישראל שהחליטה על העברת כספים לרשויות המקומיות כדי להתמודד עם שביתת המורים.

ה"לילות הלבנים" יפעלו בטירת כרמל עד לסיום שביתת המורים בכל לילה מלבד בשבתות.חזרה לדף הראשי