דף ראשי - יובל פלג יועץ תקשורת * ליחסי ציבור  לעסק שלך, צור קשר עכשיו! * מפת האתר שלנו
לוגו החברה - YPR שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי, לובינג, פרסום, דוברות, הפקת עיתונים, בניית אתרים, הרצאות

  אלפים חגגו את שמחת תורה
תחת הכותרת "שישו ושמחו בשמחת תורה" רקדו אלפים בהקפות השניות בבמה המרכזית בטירת כרמל * מאות בני ישיבות וובנות שירות לאומי התארחו בחג בעיר
ייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור דף ראשי
יישומים - מה אנו מציעים בתחום יחסי הציבור והיעוץ התקשורתי
פתרונות - דוגמאות ללקוחות שקיבלו מאיתנו לובינג, מיתוג ושיווק
המומחים שלנו בתחומי התקשורת, יחסי הציבור, הפרסום, המיתוג והשיווק
יצירת קשר לייעוץ תקשורתי ויחסי ציבור
החדשות שלנו

[09/10/2007 18:22:29] אלפים חגגו את שמחת תורה
תחת הכותרת "שישו ושמחו בשמחת תורה" רקדו אלפים בהקפות השניות בבמה המרכזית בטירת כרמל * מאות בני ישיבות וובנות שירות לאומי התארחו בחג בעיר

חגיגת ההקפות השניות המסורתיות של שמחת תורה , הביאו אלפים מתושבי טירת כרמל ל"במה המרכזית" שם התקיימו ריקודים ושירה לכבודה של התורה.

האירוע היה שיאו של יום החג, שבו התארחו מאות בחורי ישיבות, חניכי תנועות הנוער בני עקיבא ועזרא ובנות שירות לאומי לדירותיהם בבתי הכנסת ברחבי העיר .

פתח את הערב הרב הראשי לטירת כרמל, הרב ברוך טולדאנו שנשא דברי תורה. ניסים טויל, מנהל המועצה הדתית ברך את החוגגים והדגיש את השמחה האמיתית של חג שמחת התורה .

ראש העיר אריה פרג'ון, ברך את אלפי תושבי העיר שבאו לחגיגות והודה למארגנים: אבנר כהן מנהל המתנ"ס, המנחה הקבוע יגאל סיטון , צוות המחלקה הטכנית בעירייה , חניכי סניף בני עקיבא בעיר בראשות הקומונרית רחל לויאן , לבנות השרות הלאומי ולבחורי ישיבת "אש התורה" מירושלים וחניכי סניף "עזרא" כפר גנים מפתח תקוה שבאו לטירת כרמל וכן ולמארגן החגיגות כמידי שנה אבי שחר.

השתתפו בחגיגות גם סגני ראש העיר רוני אליהו ומוריס בנימין, חבר מועצת העירייה ויו"ר הנהלת המתנ"ס דוד שחר.
.
את הערב ליוותה תזמורת אמנון בשירה חסידית שהלהיבה את הקהל שהצטרף לריקודים. על זה אמרו זקני העיר כי "מי שלא ראה שמחת תורה בטירת כרמל לא ראה שמחה מעולם".

חזרה לדף הראשי